Голосовать
за радио

UAFM

Официальный сайт радиостанции «UAFM»
Направление: Поп-музыка
Страна: Украина Город: Красилов

«UAFM RADIO» — музыкальная развлекательная онлайн радиостанция рассчитаная на широкий круг слушателей. Здесь ты можешь услышать как новинки популярной музыки так и хиты 90-х.

«UA FM» — глобальный проект целью которого является охват как можно большего интернет пространства, для того чтобы донести для наших слушателей новейшее и самое популярное из мира музыки и тем самым максимально повысить их настроение.


Ссылки для прослушивания «UAFM» в различных проигрывателях:

Слушать UAFM(128 kb)

Слушать в Winamp

Слушать в Windows Media Player

             

Последние комментарии

- grek_off [24.04.2012 | 18:14]

Хорошее радио! Улыбается

[ответить]

- free [05.07.2012 | 16:06]

Ніби українське радіо а кацаську музику крутить. Вопит

[ответить]

- ANDREW_19 [06.07.2012 | 00:06]

Супер!

[ответить]

- UAFM [06.07.2012 | 00:14]

Шановний користувач - free. UAFM - дійсно інтернет радіостанція в Україні. Проте наш формат не обмежується композиціями однієї країни. Наш ефірний формат - це світова музика. Якщо композиція дісно якісна та хітова то я нам абсолютно без різниці з якої вона країни та якою вона мовою. Я не бачу причин для свідомого ігнорювання якоїсь однієї країни. Ігнорувати хіти певної країни це не етично та абсурдно. У нашому ефірі тільки відбірна вітчизняна та світова музика з усіх країн світу. Надіюсь після прочитання цього повідомлення ви зміните свою думку.

[ответить]

- free [06.07.2012 | 09:10]

Не зміню. Музика Московії — це повний несмак і вона за замовчуванням не може бути якісною. Це суцільна копіпаста з західних гуртів та виконавців. А якщо не копіпаста — то якісь слабкі потуги на місцевому грунті. І в Вашому ефірі її набагато більше ніж музики з інших країн. Чому Ви не ставите музику Франції або Анголи, Китаю або Бразилії. Російська музика — це 1-2 відсотки світової. Не обмежуйте себе рамками Пострадянського простору. Краще б ставили українських виконавців — їх зараз багато з'явилося. І трапляються досить якісні. У всякому випадку — не гірші за російські. І при цьому наші.

[ответить]

- UAFM [06.07.2012 | 21:45]

Мені дуже прикро що ви такої думки. По - переш ваша думка зовсім нічим не аргументована. По- дурге , подивіться будь-ласка будь-який незалежний хіт-парад. Я ще раз вам стверджую, що ми транслюємо тільки хітові композиції.  Мені також прикро за нашу країну, у нас немає якісної музики крім одиниць. Ми з радістю використовували б більше українських треків. У нас дуже багато західних та світових треків загалом , в тому числі і Бразильські. Очевидно, що ви із західної України, і у вас антипатії до певної країни. Проте це перш за все ваші проблеми.Маючи, великий досвід за плечима, я навчився бути незалежним від особистих вподобань. Дякую, за вашу увагу, я думаю що мені більше нічого буде вам сказати.

[ответить]

- free [07.07.2012 | 00:02]

Хіт-паради базуються на уподобаннях слухачів. А смаки слухачів визначає (нажаль) радіо та телебачення. Замкнуте коло. Тому так важко пробитися українській музиці. Вливання російської пропаганди набагато потужніші ніж української (її фактично немає). Тому і ви і більшість інших слухачів фактично нічого не знають про існування української сучасної музики. А вона є і набагато якісніша за російську. Потрібно тільки шукати і слухати. Але це вже справа бажання... У вас такого бажання нема...

І до речі — ваше зауваження (про географію мого проживання) невірне. Я живу в центральній Україні. Вам мабуть дивно, але любити своє можуть не тільки на Західній Україні.

[ответить]

- UAFM [07.07.2012 | 00:49]

Повірте нам. Ми перші дізнаємось про запис композиції українського виконавця. Ми не пропускаємо ні одного офіційного випуску треку українських співаків. Саме з цього всього ми відбираємо тільки дійсно якісне та хітове.  Тому особливо шукати тут не приходиться.  Якщо композція якісна, дісйно на вищому рівні то вона буде популярною не дивлячись на рівень пропаганди. Приклад цього є , альбом Океан Ельзи 2003 рік - ротувався на більшості російських та західних радіостанціях.  Але мова взагалі не проте, ми активно слідкуємо за вітчизняною творчістю, проте я ще раз вам наголошую, що ми не бачимо причин для обмеження творчісті з певної країни, коли там дійсно є треки які заслуговують увагу. Так , у зимку у нас ротувався Білоруський трек на білоруській мові - На Коляди.

Все таки проблема у вашому відношенні до відповідної країни, що і доводить ваш перший коментар із  словом , що погано характрезує відповідну Державу.

[ответить]

- free [07.07.2012 | 13:36]

В тому то і справа, що «офіційного випуску». Так звані офіційні випуски — це тільки відсотків 5 від всієї української музики. І мабуть не найкраща. У справді талановитих виконавців нема часу і засобів на розкрутку. Їх потрібно шукати і підтримувати.

Пишу зараз цей коментар, а у вас звучить пісня на російській мові з кавказьким акцентом «я тебя люблю...». Повний несмак. Рівень нижче нема куди. Як же ви не поважаєте своїх слухачів, що вважаєте що їм має подобатися пісня на три акорда в якій весь час повторюється кілька слів.

А щодо слова «кацап» — що ви в ньому такого знайшли. Слово як слово. Кацапи (усіх прошарків суспільства — від демократів до тоталітаристів, від люмпенів до інтелегенції) завжди називають українців хохлами. І не потрібно тут розповідати, що це не так — я 8 років (в дитинстві) жив в Росії. Я не кажу, що слід мавпувати кацапів, просто це вже усталена форма позначення народу що живе північніше і східніше України. Якщо ви боїтеся слова «кацап» це ваша проблема.

[ответить]

- UAFM [07.07.2012 | 14:07]

Про які засоби йдеться мова? Шановний, щоб зареєструвати свою кмопозицію, потрбіно відправити електроноий лист у будь-яку із українських федерацій радіостанцій. Після того ми відразу дізнайємось про цей трек. По - друге , пісню про яку в говорите увійшла у топ 100 укр. рус. Хіт -параду. Якщо вона вам неподобається то це не означає що вона не подобається іншим.  А на рахунок цих негативних слів, то нам нічого боятися, ми будемо вище за даний примитивізм та розглядатимо творчість як мистецтво а не як просте субєктивне вподобання.

[ответить]

- free [07.07.2012 | 14:36]

Те що у вас звучить на радіо не має нічого спільного з мистецтвом. Це продукція массового споживання. Під шашлик піде. Не більше.

[ответить]

- UAFM [07.07.2012 | 16:45]

Знову ж таки субєктивізм.  Уся популярна творчість для вас просто продукція. Те що подобається для вас те і є для вас яксним і хітовим. І все що вам не подабається - є повним несмаком. Це нормальна позиція слухача. Я вам раджу слухати те що вам подобається. Якщо наша радіостанція не може задовільнити ваші потреби, думаю інші медіапортали вам допоможуть. У нас же є свій формат музики якого ми будем  дотримуватись далі. Дякую за дискусію.

[ответить]

Для того чтобы оставить свой комментарий Вы должны войти или зарегистрироваться.

Популярные радиостанции

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — крупнейшая национальная сеть радиовещания Казахстана. Начало вещания радио — 6 марта 1995 года. Более «взрослая» музыка, больше новостей и полезной информации

FlyFM

   FlyFM

Радио «FlyFM» — круглосуточная интернет-радиостанция вещающая из Харькова. Музыкальное наполнение — поп, евроденс, электро, хиты 90-х. Начало вещания — июнь 2004 года.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радио нового поколения! Только здесь новые и горячо любимые старые песни, ежедневные информационно-развлекательные выпуски, интересные ведущие.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радио «Шторм» — новое активно развивающиеся интернет-радио. В эфире «Шторма» звучат музыкальные композиции самых разнообразных популярных стилей и направлений.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некоммерческое общественное музыкальное интернет-радио, созданное в ноябре 2007 года. Радио дает возможность слушать нестандартную музыку...

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» - это довольно большая территория вещания и желание ориентироваться на взрослую аудиторию, которая не просто слушает радио в качестве фона…

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радио «Ваня» — музыкально-информационная радиостанция. В эфире встречаются композиции всевозможных направлений и стилей. Слоган радио — «что хотим, то и играем».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — первая национальная радиостанция России, воплотившая новый принцип вещания и использующая в своем эфире музыкальные произведения только на русском языке.

Хіт FM

   Хіт FM

Хит FM — одна с крупнейших радиосетей Украины, охватывающая 86% ее территории. Это радио можно слушать в 65 городах Украины, а по Интернету — во всем мире.

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильное радио» — сетевая музыкально-информационная радиостанция. Репертуар радио: авторская песня, городской романс, рок-музыка и народная песня…