• Головна
  • Найпопулярніші радіостанції

Найпопулярніші радіостанції

Radio ICE

   Radio ICE

«Radio ICE» — некомерційне, екологічно чисте радіо для відпочинку та гарного настрою створене командою професіоналів. Тут ви не почуєте жодної реклами і офіційної інформації.

RapOnlineRadio

   RapOnlineRadio

«RapOnlineRadio» — сучасне радіо для молодих і активних людей. Ми надаємо ротацію для маловідомих талановитих виконавців, проводимо прямі ефіри з визнаними реперами, ведемо щоденний…

Комсомольская правда

   Комсомольская правда

Радіо "Комсомольская правда" (КП радіо) - сучасне радіо на актуальні теми, інформаційні та аналітичні програми

AiroDance

   AiroDance

Включивши радіо «AiroDance» ви не захочете переключатися, тому що у нас є все, що вам може знадобиться для життя — корисні поради, інформація, музика, хороші друзі.

Revolution Radio

   Revolution Radio

«Revolution Radio» — відкритий інтернет-проект присвячений електронній музиці, її творцям, і всьому що з нею пов'язано. Мета проекту — привернути увагу тих людей, хто любить…

Детское радио

   Детское радио

«Детское Радио» — перша в Росії дитяча радіостанція, створена за підтримки Газпрому. На його хвилях можна почути багато захоплюючих, пізнавальних та музичних програм.

Радио Беларусь

   Радио Беларусь

«Радио Беларусь» є структурним підрозділом Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь. Позивні радіо на коротких хвилях звучать в міжнародному ефірі з…

MEGA

   MEGA

«MEGA» — білоруська музично-розважальна інтернет-радіостанція, що орієнтується переважно на клубну музику — транс, техно, хаус, електро, дабстеп і суміжні їм музичні напрямки.

Beatport хиты

   Beatport хиты

Найкращі танцювальні хіти від лідера інтернет-продажу цифрової музики - beatport.com!

Радио спорт

   Радио спорт

Радіо спорт - професійна спортивна аналітика від відомих журналістів а так само свіжі новини кожні 15 хвилин і унікальні інтерв'ю із зірками світового спорту

Торт фм

   Торт фм

Торт фм радіо яке назавжди змінить Ваше уявлення про світ музики та ігор! Тільки у нас можна знайти гарячі новини геймдева, навчитися перемагати в іграх будь-яких жанрів і на будь-яких платформах або прославитися на весь рунет

Джем FM

   Джем FM

Рок 
Філософія радіо «Джем FM» — бути близькими за духом до своїх слухачів. Музичний формат радіо «Джем FM» — український і російський поп-рок, а також краща західна поп-рок музика…

Radio Swiss Pop

   Radio Swiss Pop

Радіо «Radio Swiss Pop» — станція поп та софт року, що пропонує своїм слухачам не лише останні хіти, але й широкий репертуар найбільш відомих поп пісень за останні 30 років.

Львівська хвиля

   Львівська хвиля

Радіо «Львівська Хвиля» сьогодні працює в форматі AC (Adult Contemporary) & CHR (Contemporary Hit Radio). Ефір радіо на 80% становить музика, решта — інформація та реклама.

Західний полюс

   Західний полюс

Радіо «Західний полюс» — Івано-Франківська приватна музично-інформаційна радіостанція. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, розважальні та авторські програми…

RadioBoX

   RadioBoX

Радіо «RadioBoX» — це музично-розважальне інтернет радіо орієнтоване на танцювальну музику. Основні стилі музики, що звучать на «RadioBoX»: Electro-House, Club, D&B, Trance…

Аплюс Радио

   Аплюс Радио

Радіо «@Плюс» — перша Інтернет-радіостанція в Республіці Білорусь. Проект розпочав своє існування в 2004 році і набув величезну кількість постійних слухачів.

Virus FM

   Virus FM

Основу денних ефірів Virus FM складає позитивна танцювальна музика (house, techno, trance), ввечері в ефір виходять тематичні передачі про сучасну і модну танцювальну музику.

Радіо Трек

   Радіо Трек

«Радіо Трек» — перша і єдина місцева FM-радіостанція на Рівненщині. Тут працюють дотримуючись усіх канонів уважно відслідковуючи уподобання аудиторії.

SwissGroove

   SwissGroove

Плейліст «??Swiss Groove» складається з більш ніж 19000 треків і продовжує зростати. Працюючі на цьому радіо люди не користуються загальними «форматами радіо», а просто вірять у музику…

Psychedelic Radio

   Psychedelic Radio

«Psychedelic Radio» — радіо порталу RUPSY, що транслює психоделічну музику. Психоделічний транс, він же «псітранс», він же «псай-транс», він же «психоделік-транс», він же «псай»…

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

Золотой век

   Золотой век

Ефір радіо «Золотий вік» складається з кращих хітів минулого (70–90 роки) і пісень останнього десятиліття, які, можливо, увійдуть до золотого фонду популярних мелодій.

Голос Ангары

   Голос Ангары

Радіо «Голос Ангари» веде широкомасштабну діяльність, здійснює інформаційну підтримку багатьох проведеним у місті заходам, допомагає дитячими та культурними установами міста.

Meydan

   Meydan

«Meydan» — сімферопольська кримсько-татарська музично-інформаційна радіостанція. Програми транслюються кримсько-татарською, українською та російською мовами.

DFM

   DFM

DFM — це радіо, що цілодобово створює і підтримує гарний настрій слухачів, своєю яскравою, прогресивною і цікавою музикою різних напрямів та жанрів.

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — найстаріша і найавторитетніша державна інформаційно-музична радіостанція Росії. Радіостанція «Маяк» була створена влітку 1964 року.

Радио Гала

   Радио Гала

Радіо Гала (Radio Gala) — провідна незалежна українська радіомережа. Програми цього радіо можна слухати в багатьох регіонах України, а також в Інтернеті 24 години на добу.

MAXIMUM

   MAXIMUM

Радіо «MAXIMUM» — одна з двох перших комерційних російсько-американських радіостанцій, що в даний час є однією з найпопулярніших музичних станцій в Москві і ще в більш ніж 20 містах Росії.

УХ радіо

   УХ радіо

«УХ радіо» — перша повністю україномовна комерційна ефірна радіостанція в Україні, що транслює з міста Тернопіль. В ефірі цього радіо звучить лише українська сучасна пісня.

Южное радио

   Южное радио

«Южное радио» — інтернет-радіостанція, що розраховане на саме широке коло радіослухачів та рекламує себе як «перше в світі радіо сонячного настрою».

Energy (Россия)

   Energy (Россия)

Радіо «ENERGY» — молодіжне радіо з танцювальною музикою і яскравими, самобутніми новинами, розрахованими на активних і націлених на успіх слухачів. Слоган — «Hit music only!».

Sky FM - New Age

   Sky FM - New Age

Канал радіо «Sky FM New Age» — це музика для релаксації, створення позитивних емоцій і стимулювання творчості. Музичне наповнення ідеально вписується у формат Relax…

Калуш FM

   Калуш FM

Радіомережа «Калуш FM» є безперечним лідером радіо ринку м. Калуш. Унікальність радіо «Калуш FM» полягає в музичному форматі, що ідеально вписується в світогляд його слухачів.

Фест радіо Забава

   Фест радіо Забава

«Fest Zabava» — цілодобова радіостанція оригінального жанру. В основі музичної фонотеки каналу: коломийки, народні пісні, відомі світові шлягери на український лад…

Гоп FM

   Гоп FM

«Гоп FM» — радіо, що виросло з першоквітневого жарту студії Рекорд. Колектив студії Рекорд придумав унікальний музичний формат, зробив повне оформлення нової станції, відкрив…

РадиоMIX

   РадиоMIX

«Радіо Mix» — це музика на будь-який смак. Якщо так хочеться приємно відпочити під музику, і дізнатися останні новини, то інтернет-радіо «Радіо Mix» — підійде саме вам ...

A-rock

   A-rock

A-rock — музичне інтернет-радіо, що транслює в основному музику різних напрямків у стилі рок: альтернативний рок, блюз-рок, метал, панк-рок, хард-рок і т. д. і т. п.

Julian Radio

   Julian Radio

На радіо «Julian Radio» (яке належить відомому співакові Юліану) ви почуєте і панк-рок композиції, і Кобзона, і кращу поп-музику, і найновіші «кислотні» новинки.

Obogrelov

   Obogrelov

Радіо «Obogrelov» — це вітчизняні і зарубіжні хіти 80-х, закордонні танцювальні хіти 90-х, класика, ретро і зовсім небагато сучасної музики 24 години на добу.