• Головна
  • Найпопулярніші радіостанції

Найпопулярніші радіостанції

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — перша радіостанція Олександрії (Кіровоградська область), яка висвітлює новини міста, регіону і України. Хіт за хітом — 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Радио Посад

   Радио Посад

«Радио Посад» — це сучасне міське радіо, активне і позитивне, це краща російська та зарубіжна музика минулого часу і наших днів і самі останні хіти, а також цікаві та рейтингові програми.

Солнечное Радио

   Солнечное Радио

У музичну базу «Сонячного Радіо» включені переважно пісні, що мають красиву мелодію, що легко запам'ятовується. «Сонячне Радіо» — радіо для молодих і позитивних.

Муз радио

   Муз радио

МУЗ РАДІО - перше інтернет-радіо в регіоні Набережні Челни. Швидко набирає обертів, досягає вершин, розглядає всі пропозиції та побажання, надає індивідуальний підхід до кожного, постійно працює над створенням нових проектів та просування молодих вик...

SKY Радио

   SKY Радио

SKY Радіо — це станція для молодих духом людей. Це чудові ді-джеї та супер-програми. SKY Радіо — це служба новин, яка завжди про все дізнається першою.

Sky Plus

   Sky Plus

Sky Plus — найпопулярніша ефірна радіостанція Естонії. Ранкове шоу Sky Plus, хіт-парад «Sky Plus Top 40», вечірнє шоу, музичний програвач — ці програми є найбільш популярними.

Русское Радио Эстония

   Русское Радио Эстония

З перших днів свого існування «Русское Радио» стало безперечним лідером серед російськомовних комерційних радіостанцій, що ведуть мовлення на території Естонії.

Радио ЮНИТОН

   Радио ЮНИТОН

Радіо ЮНІТОН — це сучасна музична радіостанція Новосибірська. За основу музичного матеріалу взято хіти останніх 3-х років, які користуються популярністю у більшості слухачів.

Fun Radio

   Fun Radio

Рок 
Fun Radio веде мовлення в форматі EHR (European Hit Radio). Назва Fun Radio, відповідає настрою програм. З цією станцією комфортно знаходитсь в будь який час.

Business FM

   Business FM

Business FM — російська інформаційна комерційна радіостанція. Business FM — це радіо, яке допоможе вам бути в курсі ділової інформації в Росії і в світі.

Radio Nostalgie

   Radio Nostalgie

Радіо Nostalgie — українська комерційна музична радіостанція формату хітів 80-90-х.У якому б Ви не були настрої, увімкнувши Радіо Nostalgie, Ви почуєте те, що хоче Ваша душа.

Відкрите Радіо

   Відкрите Радіо

«Відкрите радіо» — це кременчуцька комерційна музично-інформаційна радіостанція. Останні події, що відбуваються у рідному місті, а також регіоні, області, країні та світі.

Народное Радио

   Народное Радио

«Народне Радіо» — українська комерційна музична радіостанція. З моменту свого першого виходу в ефір Народне Радіо щодня виправдовує свою назву...

MiX FM

   MiX FM

«MiX FM» — молода інтернет-радіостанція, що швидко розвивається і ставить собі за мету просування електронної музики і клубного руху в Україні.

RadioBengel

   RadioBengel

RadioBengel є інтернет-радіостанцією, що поєднує інтернет-технології і музику минулого. Основний репертуар — найкращі хіти, від 60-х років XX століття до сьогоднішнього дня.

SanFM

   SanFM

SanFM — прогресивне інтернет-радіо. У програмі мовлення немає певного стилю, тому слухати його можуть всі без винятків. Вперше вийшло в ефір 5-го березня 2006 року.

MakkiRUS-Light

   MakkiRUS-Light

Радіо «MakkiRUS-Light» — це проект для любителів російської музики. Тільки кращі виконавці, тільки хітові пісні, все найактуальніше і найсмачніше.

Новое Чистое Радио

   Новое Чистое Радио

Рок 
Нове Чисте Радіо — рок-орієнтована станція, що комбінує сучасний рок, бріт-поп рок, інді і класичний рок. Проект покликаний нести кращу музику у найвищій якості.

Радио Заряд

   Радио Заряд

Радіо «Заряд» — інформаційно-музичне радіо, розраховане на молоду аудиторію. Працює у форматі EuroTop (сучасна зарубіжна і російська танцювальна музика).

Radio Plus

   Radio Plus

Украинская музыкальная интернет-радиостанция «Радио Плюс»(ранее «Eto Radio Plus») — это 24-часовой микс, состоящий из лучших хитов поп, рок, денс и r&b музыки.

RADIO-SET

   RADIO-SET

«RADIO-SET» - цілодобова радіостанція транслює електронну і клубну музику. «RADIO-SET» - новий потужний медіа проект, що дає можливість починаючим талановитим музикантам і…

Сім'я і Дім

   Сім'я і Дім

Формат радіо «Сід-FM» — сучасна популярна та рок-музика наших днів та найкращі хіти 80-90-х років XX століття. Особлива ставка — на україномовну музику…

Юность

   Юность

Радіо «Юность» — російська молодіжна музична радіостанція — хіт-парад, новини шоу-бізнесу, музичні новини. Радіостанція улюблена в молодіжному середовищі.

ICEfm

   ICEfm

ICEfm — безкоштовний, некомерційний проект підтримуєвиконавців-початківців. Тільки на радіо онлайн ICEfm кожен може спробувати себе в якості ведучого і відвідати прямий ефір онлайн-радіо.

Comfort FM

   Comfort FM

«Comfort FM» — інтернет-радіо, що транслює сучасну російську і світову популярну танцювальну музику. Музичний формат будується переважно на стилях Pop, Eurodance.

Эльдорадио

   Эльдорадио

«Ельдорадіо» — радіо основу ефіру якого складають західноєвропейські хіти, починаючи з 1970-х років і до наших днів. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини…

PODRIV.IN.UA

   PODRIV.IN.UA

На радіохвилі PODRIV.IN.UA можна слухати самі останні новинки клубної музики у фоматі dance, eurodance, pop, electro, house і іншу рухому музика яка заведе будь-кого і змусить танцювати.

Комфортное радио

   Комфортное радио

«Комфортне інтернет-радіо» — молодіжне інтернет-радіо нового покоління. Формат мовлення — всі напрямки трансу: trance, vocal trance, goa trance, progressive trance…

Радио Свобода (Россия)

   Радио Свобода (Россия)

Російська служба «Радіо Вільна Європа» або «Радіо Свобода» — приватна некомерційна інформаційна служба, фінансована Конгресом США, що здійснює мовлення на Росію.

Кабриолет

   Кабриолет

На радіо «Кабриолет» звучить шансон, улюблений слухачами різних поколінь. Шансон «Кабріолета» далекий від блатного і тюремного жанру, це теми і мелодії міського романсу.

Ника FM

   Ника FM

Радіостанція «Ніка FM», перш за все, орієнтована на публіку у віці від 25-ти до 45-ти років, тобто на тих самих слухачів, чиї музичні смаки сформовані в кінці 80-х років.

DI FM Vocal Trance

   DI FM Vocal Trance

Для любителя клубного життя вокал транс — це можливість розслабиться у вільному польоті. Цей жанр поєднує в собі насиченість і ритмічну динаміку трансу і людський голос.

РСН

   РСН

«Російська служба новин» — єдина в своєму роді інформаційна система, що є FM-радіостанцією, інформаційним агентством та новинною мережею «Російського Радіо».

Мегаполис ФM

   Мегаполис ФM

«Мегаполіс ФМ» — перше професійне радіо в сфері розваг. Формат звучання радіостанції — Eurodance. Слоган радіо «Мегаполіс ФМ» — «Краща танцювальна музика».

 Радіо Київ

    Радіо Київ

В ефірі «Радіо Київ» — новини, інформаційні рубрики, ток-шоу, аналітичні, культурологічні та інші тематичні авторські програми. Музичний формат — Adult Contemporary.

REKA - IBA World

   REKA - IBA World

«IBA — Radio REKA» — радіо, що веде мовлення з Ізраїлю російською мовою. Редакція передач російською мовою створено на базі Тель-Авівської редакції мовлення російською мовою.

Tatshop Radio

   Tatshop Radio

Популярні хіти Салавата Фатхутдінова, Ханії Фархі і багатьох інших татаромовних артистів: Шакіров, Добер-Шатр, Габдельфат Сафін, Ізге Ай, Альбіна Апанаева, Гульнара Тімержанова…

Galaxy

   Galaxy

Міжнародне молодіжне радіо «Galaxy» було засновано 11 липня 2009 року. Воно веде мовлення музики будь-якого жанру і будь-який слухач може замовити будь-яку пісню для будь-якої людини.

Новая Волна

   Новая Волна

«Нова хвиля» — найбільша комерційна станція Волгограда. Транслюється у всіх великих містах області та продовжує будувати обласну мережу мовлення в районних центрах області.

Європа ФМ

   Європа ФМ

Радіо «Європа FM» мовить у форматі Contemporary Hit Radio (CHR), тобто основа музичного наповнення станції — найбільш популярні поточні хіти (Top-40)…