• Головна
  • Найпопулярніші радіостанції

Найпопулярніші радіостанції

Krueger FM

   Krueger FM

«Krueger FM» — інтернет-радіо, що транслює музику в стилях Melodic Death, Black, Thrash, Doom, Modern Метал і т.д. Особливістю піджанру Melodic Death є велика кількість мелодики…

Radio Amici

   Radio Amici

«AMICI» — радіо для справжніх друзів! Тут цілодобово звучать композиції кращих представників сучасної французької, італійської та іспанської естради...

Японское Радио

   Японское Радио

«Японське Радіо» — інтернет-радіо, що позиціонує себе як єдине в Росії Японське Радіо. У його ефірі звучить музика у стилях anime ost, j-rock, electronic, melody і т.д.!

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Авторадио

   Авторадио

Радіо «Авторадіо» — найбільша інформаційно-музична комерційна радіостанція Росії. Веде мовлення більш ніж в 300 містах Росії і за кордоном.

Люкс FM

   Люкс FM

Радіо «Люкс FM» — всеукраїнське музично-інформаційне радіо, одна з найстаріших комерційних станцій. Радіо «Люкс» транслює сучасну українську та зарубіжну музику.

Мелодія

   Мелодія

Музика радіоканалу «Мелодія» охоплює величезний часовий зріз історичного розвитку країни і цілі життєві етапи кожної окремо взятої сучасної людини.

УР-1

   УР-1

Ефір першого каналу державної радіокомпанії України складається з інформаційних, музичних, соціально-економічних, літературних, дитячих… програм.

DMR-Radio

   DMR-Radio

Depressive Metal Rock Radio (DMR-Radio) — некомерційне цілодобове радіо створене як альтернатива іншим, більш традиційним каналам. Його метою є пропаганда музики...

Радио «Охотников и Рыбаков»

   Радио «Охотников и Рыбаков»

Радіо «Охотников и Рыбаков» — це пісні про полювання і риболовлю, байки, оповідання, гумор мисливців і рибалок, ну і звичайно ж незабутні душевні історії про полювання і риболовлю.

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.

Шансон 24

   Шансон 24

Радіо «Шансон 24» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення музику в стилі «російський шансон» або «блатняк». Слоган радіо — «Шансон 24 — пісні волі і неволі».

Юмор FM

   Юмор FM

«Юмор FM» — це своєрідний гумористичний супермаркет, в якому слухачам представлений найширший вибір гумористичної продукції на будь-який вік і смак.

Радио Premium

   Радио Premium

Радіо Premium — професійне музичне інтернет-радіо з особливим, сформованим за півтора року мовлення, музичним форматом. Ексклюзивна нова і запальна танцювальна музика.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо Шансон

   Радіо Шансон

Радіо «Шансон» — мережева музично-інформаційна радіостанція. Відмінною рисою радіостанції «Шансон» є органічний взаємозв’язок віршів і музичного аранжування.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Эхо Москвы

   Эхо Москвы

Радіо «Эхо Москвы» орієнтоване на новинне мовлення, основні програми — новини політики і культури, огляди преси, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами…

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Радио Премьер

   Радио Премьер

На хвилях «Радіо Прем’єр» звучить українська та зарубіжна музика різних жанрів і напрямів: New Age, Instrumental, Light Pop, Ambient, Electronic, Ethnic, Classic…

Радио Рекорд

   Радио Рекорд

Радіо Record не тільки надає уваги своїх слухачів популярні пісні та хіти, на які багата танцювальна музика, але й наживо знайомить постійних слухачів зі своїми музичними кумирами.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).

Cherie FM

   Cherie FM

На радіо «Cherie FM» ви можете слухати музику в стилі Pop Music — хіти 80-х, 90-х років до сьогоднішнього дня. Здійсніть подорож в часи ваших улюблених пісень…

Блиск FM

   Блиск FM

Радіо «Блиск FM» — це чудовий шанс почути музику, яка не набридає та познайомитися с DJ-особистостями. Музичний формат Блиск Radio – CHR (CONTEMPORARY HIT RADIO)...

Hit's My Music Zen

   Hit's My Music Zen

«Hit's My Music Zen» — один з каналів інтернет-радіо компанії Hits My Music Group. На його хвилях звучить спокійна, розслаблююча музика в стилях Ambience, Lounge, Relax.

Шарманка

   Шарманка

Радіо «Шарманка» — українська недержавна музично інформаційна радіостанція. Музичний формат: хіти української, пост-радянської та світової поп-музики.

Радио Магия

   Радио Магия

Радіо «Магія» — некомерційне цілодобове інтернет-радіо, що транслює цікаву музику різних напрямків і створює чудовий настрій своїм слухачам...

Наше Радіо

   Наше Радіо

«Наше радіо» — одна з найбільших мережевих радіостанцій України. Музичне наповнення «Нашого радіо» вирізняється найбільшим відсотком українських пісень в ефірі.

Ренесанс

   Ренесанс

«Ренесанс» — унікальна радіостанція для вільних, мислячих і успішних людей, просочена любов'ю до якісної музики і справжнього джазового драйву. Музичний формат — Jazz, Pop-Jazz.

Colorsound

   Colorsound

Радіо Colorsound — це інтернет-проект, метою якого є розвиток online media в Україні. Репертуар, яким наповнений ефір радіо Colorsound на 80% складається з «класичного» Року…

16BIT.FM

   16BIT.FM

Радіо 16BIT.FM — прогресивний, актуальний і сучасний проект. Музична концепція радіо — більше музики хорошої і різної, і до біса придумані перепони на шляху до щастя!

MusicРадіо

   MusicРадіо

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні виконавців і жанрів (Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock).

MakkiRUS

   MakkiRUS

Радіо «MakkiRUS» — перше професійне мережеве радіо Волжського. На сьогодні «MakkiRUS» — це радіо з власними програмами, джинглами, форматом і фірмовим стилем.

МФМ

   МФМ

«Радіо МФМ» — стильна українська радіостанція. Тут грає сучасна популярна музика і музика, перевірена часом. 24 години на добу звучать кращі світові хіти.

Радио 13

   Радио 13

В ефірі російської (Москва) інтернет-радіостанції «Радіо 13» постійно звучать всі найкращі композиції, як сучасні, так і композиції не надто віддалених років.

RadioCafe

   RadioCafe

«Радиокафе» — это новый проект от создателей радио «Маккирус» и «Маккирус-Лайт». В любом месте и в любое время «Радиокафе» помогает расслабиться и отдохнуть от суеты.

Radio ROKS

   Radio ROKS

Рок 
Радіо РОКС — одна з перших незалежних комерційних радіостанцій FM діапазону. Формат мовлення — музично-інформаційне радіо, музичне наповнення — рок-музика.

Дорожное радио

   Дорожное радио

«Дорожнє радіо» є практично єдиною радіостанцією, яка повністю складає свій ефір з пісень лише вітчизняних виконавців, які звучали протягом 20 останніх років.