• Головна
  • Найпопулярніші радіостанції

Найпопулярніші радіостанції

Західний полюс

   Західний полюс

Радіо «Західний полюс» — Івано-Франківська приватна музично-інформаційна радіостанція. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, розважальні та авторські програми…

Львівська хвиля

   Львівська хвиля

Радіо «Львівська Хвиля» сьогодні працює в форматі AC (Adult Contemporary) & CHR (Contemporary Hit Radio). Ефір радіо на 80% становить музика, решта — інформація та реклама.

Аплюс Радио

   Аплюс Радио

Радіо «@Плюс» — перша Інтернет-радіостанція в Республіці Білорусь. Проект розпочав своє існування в 2004 році і набув величезну кількість постійних слухачів.

Psychedelic Radio

   Psychedelic Radio

«Psychedelic Radio» — радіо порталу RUPSY, що транслює психоделічну музику. Психоделічний транс, він же «псітранс», він же «псай-транс», він же «психоделік-транс», він же «псай»…

Virus FM

   Virus FM

Основу денних ефірів Virus FM складає позитивна танцювальна музика (house, techno, trance), ввечері в ефір виходять тематичні передачі про сучасну і модну танцювальну музику.

Радіо Трек

   Радіо Трек

«Радіо Трек» — перша і єдина місцева FM-радіостанція на Рівненщині. Тут працюють дотримуючись усіх канонів уважно відслідковуючи уподобання аудиторії.

DFM

   DFM

DFM — це радіо, що цілодобово створює і підтримує гарний настрій слухачів, своєю яскравою, прогресивною і цікавою музикою різних напрямів та жанрів.

Energy (Россия)

   Energy (Россия)

Радіо «ENERGY» — молодіжне радіо з танцювальною музикою і яскравими, самобутніми новинами, розрахованими на активних і націлених на успіх слухачів. Слоган — «Hit music only!».

Южное радио

   Южное радио

«Южное радио» — інтернет-радіостанція, що розраховане на саме широке коло радіослухачів та рекламує себе як «перше в світі радіо сонячного настрою».

РадиоMIX

   РадиоMIX

«Радіо Mix» — це музика на будь-який смак. Якщо так хочеться приємно відпочити під музику, і дізнатися останні новини, то інтернет-радіо «Радіо Mix» — підійде саме вам ...

Радио Гала

   Радио Гала

Радіо Гала (Radio Gala) — провідна незалежна українська радіомережа. Програми цього радіо можна слухати в багатьох регіонах України, а також в Інтернеті 24 години на добу.

MAXIMUM

   MAXIMUM

Радіо «MAXIMUM» — одна з двох перших комерційних російсько-американських радіостанцій, що в даний час є однією з найпопулярніших музичних станцій в Москві і ще в більш ніж 20 містах Росії.

УХ радіо

   УХ радіо

«УХ радіо» — перша повністю україномовна комерційна ефірна радіостанція в Україні, що транслює з міста Тернопіль. В ефірі цього радіо звучить лише українська сучасна пісня.

Калуш FM

   Калуш FM

Радіомережа «Калуш FM» є безперечним лідером радіо ринку м. Калуш. Унікальність радіо «Калуш FM» полягає в музичному форматі, що ідеально вписується в світогляд його слухачів.

Интерволна

   Интерволна

Радіо «Интерволна» — перша інформаційно-розважальна радіостанція в Челябінську. В ефірі радіо «Интерволна» велика кількість розважальних програм, ігор і конкурсів для радіослухачів.

Bad Radio

   Bad Radio

BadRadio — це кращі треки світу і новітні композиції самих розкручених лейблів планети, що транслюються 24 години на добу 7 днів на тиждень, це всі стилі танцювальної музики...

Радио Уни

   Радио Уни

«Радио-Уни» представляє вам інформаційно-розважальний інтернет проект, створений ініціативною групою людей з Унінского району Кіровської області.

Радио Центр

   Радио Центр

Радіо «Центр» — ульянівська музично-інформаційна радіостанція на хвилях якої звучать самі свіжі і модні пісні з вершин танцювальних, популярних і рок хіт-парадів.

DJ FM

   DJ FM

DJ FM — українська комерційна радіостанція танцювальної музики. В ефірі лунають сучасні танцювальні хіти, програми на замовлення, а також тематичні новини.

Казантип ФМ

   Казантип ФМ

«Казантип FM» — це збірка кращої музики в стилях House і Electro. В ефірі звучать програми і ді-джеї у відмінній якості звучання. Працює з 1 листопада 2009 року.

Luga Radio

   Luga Radio

«Luga Radio» — це молода радіостанція, що активно розвивається. Заснована в 2005-му році Верховодом О. на базі серверів локального Луганського інтернет провайдера «Luga Net».

Trance Energy Radio

   Trance Energy Radio

Інтернет-радіо «Trance Energy» — це танцювальний онлайн радіо, що дозволяє слухати музику світових зірок музики в стилі транс. Створене для того, щоб дарувати вам лише хороші емоції!

Station Sound

   Station Sound

Station Sound — перше цілодобове Інтернет радіо електронної музики м. Орська, Оренбурзької області. В ефірі звучить музика наступних стилів: Trance, House, Progressive Trance, Progressive House…

iRadio

   iRadio

iRadio» ? інтернет-радіо, що веде мовлення з міста Херсон. Формат радіо - Rock/Alternative. Мета «iRadio» - створити повноцінний інформаційно-розважальний інтернет-ресурс для мешканців Херсона.

Просто Ради.О

   Просто Ради.О

В ефірі «Просто Раді.О» звучать найактуальніші та популярні композиції зарубіжних і вітчизняних виконавців, велика кількість новинок музики, ексклюзивних релізів.

Радио Карнавал

   Радио Карнавал

На хвилях «Радіо Карнавал» звучать сучасні хіти в стилях pop, blues і soft-rock, а також пісні, що з'явилися і сподобалися багатьом слухачам за останні 10–15 років.

Play FM

   Play FM

«Play FM» — некомерційна онлайн інтернет-радіостанція, що пропонує найактуальніші треки, самий позитивний плейлист, багато музики і ніякої балаканини.

ExempleRadio

   ExempleRadio

Молоді, талановиті, креативні ді-джеї та RJ «Exemple Radio» діляться зі своїми слухачами самими актуальними клубними хітами і відмінним настроєм 24 годин на добу.

Makradio Топ Хит

   Makradio Топ Хит

Makradio топ хіт - якщо ви потрапили на цю сторінку, значить хочете ближче познайомитися з проектом і його авторами. Це Кирило Урванцев і Кирило Фоменков - засновники і головна креативна сила Makradio

Радио Заряд

   Радио Заряд

Радіо «Заряд» — інформаційно-музичне радіо, розраховане на молоду аудиторію. Працює у форматі EuroTop (сучасна зарубіжна і російська танцювальна музика).

PODRIV.IN.UA

   PODRIV.IN.UA

На радіохвилі PODRIV.IN.UA можна слухати самі останні новинки клубної музики у фоматі dance, eurodance, pop, electro, house і іншу рухому музика яка заведе будь-кого і змусить танцювати.

Comfort FM

   Comfort FM

«Comfort FM» — інтернет-радіо, що транслює сучасну російську і світову популярну танцювальну музику. Музичний формат будується переважно на стилях Pop, Eurodance.

Комфортное радио

   Комфортное радио

«Комфортне інтернет-радіо» — молодіжне інтернет-радіо нового покоління. Формат мовлення — всі напрямки трансу: trance, vocal trance, goa trance, progressive trance…

Мегаполис ФM

   Мегаполис ФM

«Мегаполіс ФМ» — перше професійне радіо в сфері розваг. Формат звучання радіостанції — Eurodance. Слоган радіо «Мегаполіс ФМ» — «Краща танцювальна музика».

DI FM Vocal Trance

   DI FM Vocal Trance

Для любителя клубного життя вокал транс — це можливість розслабиться у вільному польоті. Цей жанр поєднує в собі насиченість і ритмічну динаміку трансу і людський голос.

DI FM Eurodance

   DI FM Eurodance

Євроденс (Eurodance) — жанр європейської електронної танцювальної музики, що з'явився на початку 1990-х років і мав пік популярності на початку-середині 90-х.

Кузнецкий Экспресс

   Кузнецкий Экспресс

Популярна європейська танцювальна музика 90-х років, яка сьогодні знову стала модною (найбільш яскраві представники — Scooter, 2Unlimited, E-rotic, Dr. Alban…).

DFM club

   DFM club

Радіо «DFM Club» — один з кращих стильових напрямів легендарного радіо DiFM з орієнтацією на клубну музику. Радіостанція веде своє мовлення з Москви.

Rush-fm

   Rush-fm

Радіо «RUSH-FM» — мережева музична радіостанція, що веде мовлення 24 години на добу. Основна музична складова радіо «RUSH-FM»: хаус, техно, транс, драм-н-бейс.

Party Hit Radio

   Party Hit Radio

«Party Hit Radio» - інтернет-радіостанція, розрахована на аудиторію 25-35 років. Головний слоган станції - «Легка музика для легкого відпочинку». Ми зібрали для Вас найкращі…