Категорія: Поп-музика

Общага ФМ

   Общага ФМ

«Общага-fm» — інтернет-радіо в ефірі якого Ви можете слухати поп, dance, dance-pop, pop-rap і легку рок музику. Крім того тут виходять тематичні програми, які знайомлять слухачів…

Radio ICE

   Radio ICE

«Radio ICE» — некомерційне, екологічно чисте радіо для відпочинку та гарного настрою створене командою професіоналів. Тут ви не почуєте жодної реклами і офіційної інформації.

GayMoscowRadio

   GayMoscowRadio

«Gay Moscow Radio» — інформаційно-розважальна радіостанція для активних ЛГБТ громадян Росії. Вперше вийшла в ефір 1 травня 2010 під назвою «GayRussiaRadio».

Канитель

   Канитель

Радіо «Канитель» — некомерційних радіостанція на якій звучить музика на будь-який смак, проводяться конкурси з призами, виконуються замовлення і багато іншого.

Радио Радио

   Радио Радио

Музичний формат радіостанції «Радио Радио» виходить за рамки традиційних уявлень про музичний форматі як такий. Це унікальний, гармонійний синтез старого і нового, змішання музичних…

Західний полюс

   Західний полюс

Радіо «Західний полюс» — Івано-Франківська приватна музично-інформаційна радіостанція. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, розважальні та авторські програми…

Radio Swiss Pop

   Radio Swiss Pop

Радіо «Radio Swiss Pop» — станція поп та софт року, що пропонує своїм слухачам не лише останні хіти, але й широкий репертуар найбільш відомих поп пісень за останні 30 років.

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

Голос Ангары

   Голос Ангары

Радіо «Голос Ангари» веде широкомасштабну діяльність, здійснює інформаційну підтримку багатьох проведеним у місті заходам, допомагає дитячими та культурними установами міста.

Energy (Россия)

   Energy (Россия)

Радіо «ENERGY» — молодіжне радіо з танцювальною музикою і яскравими, самобутніми новинами, розрахованими на активних і націлених на успіх слухачів. Слоган — «Hit music only!».

Южное радио

   Южное радио

«Южное радио» — інтернет-радіостанція, що розраховане на саме широке коло радіослухачів та рекламує себе як «перше в світі радіо сонячного настрою».

РадиоMIX

   РадиоMIX

«Радіо Mix» — це музика на будь-який смак. Якщо так хочеться приємно відпочити під музику, і дізнатися останні новини, то інтернет-радіо «Радіо Mix» — підійде саме вам ...

Калуш FM

   Калуш FM

Радіомережа «Калуш FM» є безперечним лідером радіо ринку м. Калуш. Унікальність радіо «Калуш FM» полягає в музичному форматі, що ідеально вписується в світогляд його слухачів.

Гоп FM

   Гоп FM

«Гоп FM» — радіо, що виросло з першоквітневого жарту студії Рекорд. Колектив студії Рекорд придумав унікальний музичний формат, зробив повне оформлення нової станції, відкрив…

Julian Radio

   Julian Radio

На радіо «Julian Radio» (яке належить відомому співакові Юліану) ви почуєте і панк-рок композиції, і Кобзона, і кращу поп-музику, і найновіші «кислотні» новинки.

Зайцев.FM

   Зайцев.FM

На «Зайцев ФМ» кожен не тільки зможе почути свою улюблену музику, а й ознайомитися з новими віяннями і течіями в світі музики, почути не тільки гостро нове, а й старе давно забуте.

Радио-Континенталь

   Радио-Континенталь

«Радио-Континенталь» — лідер радіомовлення Челябінська і Челябінської області. У його ефірі звучить краща вітчизняна музика, популярні виконавці, улюблені хіти…

Радио Уни

   Радио Уни

«Радио-Уни» представляє вам інформаційно-розважальний інтернет проект, створений ініціативною групою людей з Унінского району Кіровської області.

Молоде радіо

   Молоде радіо

Формат «Молодого радіо» — сучасна українська музика різних стилів і напрямків (від поп і диско до року і техно), різних музичних поколінь, «розкручених» і зовсім молодих груп.

Хит ФМ Романтика

   Хит ФМ Романтика

На радіо «ХІТ FM — Романтика» звучать золоті ліричні хіти останніх 20 років. Прекрасний привід створити романтичний настрій і пригадати найбільш зворушливі моменти життя.

Alise Plus

   Alise Plus

Російська сучасна музика на будь-який смак, самі останні новинки, музика минулих років, безліч розважальних, пізнавальних, інформаційних програм для людей будь-якого віку ...

Dorama-Fan

   Dorama-Fan

«Dorama-Fan» — інтернет-радіо для любителів дорами, цінителів аніме і всіх інших радіослухачів які просто цікавляться Азією. Це радіо цілодобово транслює музику у стилях…

Радио Сибирь

   Радио Сибирь

«Радіо Сибір» — перша недержавна музично-інформаційна радіостанція міста Томськ (Росія). За підсумками 2003 року «Радіо Сибір» була визнана кращою російською радіостанцією.

Mega Radio

   Mega Radio

«Мега Радіо» — гаряча Інтернет-радіостанція, яке почало мовлення в Інтернеті 27 червня 2011 року. В ефірі звучать закордонні та російські хіти. Девіз радіо — «Ти все робиш правильно!».

Just Life

   Just Life

«Just Life» — молодіжне музичне інтернет-радіо з цікавими ефірами, іграми та конкурсами, що веде мовлення з міста Москва (Росія). Веде трансляцію тільки в Інтернеті.

Натали

   Натали

Ефір радіо «Наталі» становить класика любовної лірики 20-го століття, а також російські і закордонні, свіжі, популярні пісні і композиції початку 21-го століття.

Play FM

   Play FM

«Play FM» — некомерційна онлайн інтернет-радіостанція, що пропонує найактуальніші треки, самий позитивний плейлист, багато музики і ніякої балаканини.

Best FM

   Best FM

«Best FM» — донецька недержавна музично-розважальна радіостанція. Музичний формат: Hit List/Hit Today з елементами CHR. Мовлення веде з початку жовтня 2000-го року.

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — перша радіостанція Олександрії (Кіровоградська область), яка висвітлює новини міста, регіону і України. Хіт за хітом — 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Солнечное Радио

   Солнечное Радио

У музичну базу «Сонячного Радіо» включені переважно пісні, що мають красиву мелодію, що легко запам'ятовується. «Сонячне Радіо» — радіо для молодих і позитивних.

Радио Посад

   Радио Посад

«Радио Посад» — це сучасне міське радіо, активне і позитивне, це краща російська та зарубіжна музика минулого часу і наших днів і самі останні хіти, а також цікаві та рейтингові програми.

Русское Радио Эстония

   Русское Радио Эстония

З перших днів свого існування «Русское Радио» стало безперечним лідером серед російськомовних комерційних радіостанцій, що ведуть мовлення на території Естонії.

ICEfm

   ICEfm

ICEfm — безкоштовний, некомерційний проект підтримуєвиконавців-початківців. Тільки на радіо онлайн ICEfm кожен може спробувати себе в якості ведучого і відвідати прямий ефір онлайн-радіо.

Народное Радио

   Народное Радио

«Народне Радіо» — українська комерційна музична радіостанція. З моменту свого першого виходу в ефір Народне Радіо щодня виправдовує свою назву...

Эльдорадио

   Эльдорадио

«Ельдорадіо» — радіо основу ефіру якого складають західноєвропейські хіти, починаючи з 1970-х років і до наших днів. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини…

MakkiRUS-Light

   MakkiRUS-Light

Радіо «MakkiRUS-Light» — це проект для любителів російської музики. Тільки кращі виконавці, тільки хітові пісні, все найактуальніше і найсмачніше.

Galaxy

   Galaxy

Міжнародне молодіжне радіо «Galaxy» було засновано 11 липня 2009 року. Воно веде мовлення музики будь-якого жанру і будь-який слухач може замовити будь-яку пісню для будь-якої людини.

Tatshop Radio

   Tatshop Radio

Популярні хіти Салавата Фатхутдінова, Ханії Фархі і багатьох інших татаромовних артистів: Шакіров, Добер-Шатр, Габдельфат Сафін, Ізге Ай, Альбіна Апанаева, Гульнара Тімержанова…

Comfort FM

   Comfort FM

«Comfort FM» — інтернет-радіо, що транслює сучасну російську і світову популярну танцювальну музику. Музичний формат будується переважно на стилях Pop, Eurodance.

Новая Волна

   Новая Волна

«Нова хвиля» — найбільша комерційна станція Волгограда. Транслюється у всіх великих містах області та продовжує будувати обласну мережу мовлення в районних центрах області.