• Головна
  • Найпопулярніші радіостанції

Найпопулярніші радіостанції

Релакс ФМ

   Релакс ФМ

На хвилі «Радіо Релакс ФМ» звучить спокійна мелодійна музика з вкрапленнями популярних балад та саундтреків кінофільмів, відповідних загальному настрою ефіру.

Душа Кавказа

   Душа Кавказа

«Душа Кавказу» — онлайн радіо, яке можна слухати в Інтернеті. На хвилях цієї радіостанції звучить кавказька естрада, кавказький і російський шансон, новітні хіти.

Радио Ультра

   Радио Ультра

ULTRA — культова московська музична радіостанція. По праву вважається єдиною станцією в Росії, що повністю присвячена альтернативній та прогресивній молодіжній музиці.

Rap Room Radio

   Rap Room Radio

Радіо «Rap Room Radio» створено за участі багатьох людей, що щось розуміють в сучасній та креативній музиці яким не байдужий музичний напрям Rap.

Raketa FM

   Raketa FM

Основна мета радіо «Raketa FM» — допомогти молодим і перспективним діджеям і музикантам знайти свого слухача. Радіостанція заснована 7 січня 2010 року.

Радио Рок-Онлайн

   Радио Рок-Онлайн

Інтернет-радіо «Rock-Online» (Рок Онлайн) — перша в Росії рок-радіостанція, яка дає можливість будь-якій групі, що грає рок, заявити про себе і знайти своїх шанувальників.

Орфей

   Орфей

Музичний формат радіо «Орфей» — класична музика різних стилів. У програмі представлені твори композиторів різних країн, епох і стилів. Музика, яка заспокоює…

Вооуаа -  Русский Рэп

   Вооуаа - Русский Рэп

РРадіо «Вооуаа — Російський Реп» здійснює своє мовлення з Санкт-Петербурга. На хвилях радіостанції зазвичай грає російська музика в стилі Реп, R’n’B, Хіп-хоп, Реггі.

Радио Метро

   Радио Метро

Радіо «Метро» — це радіостанція повна такої енергійної музики, яка не залишить байдужим абсолютно нікого. Транслюється як західна, так і європейська музика…

Стрий ФМ

   Стрий ФМ

Музичний формат «Стрий FM» — AC (композиції українських та іноземних виконавців за повної відсутності російськомовних творів). Слоган радіо «Стрий FM» — «Радіо твого міста!».

Tatar Radiosi

   Tatar Radiosi

«Tatar Radiosi» — це мережа найпопулярніших національних радіостанцій у Росії, що першою втілила новий принцип цілодобового мовлення татарською мовою.

Новая Жизнь

   Новая Жизнь

Радіо «Нове Життя» — цілодобове мовлення різнобічної якісної сучасної християнської музики, програм на різноманітні теми з життя сучасної людини…

Радио Мегаполис

   Радио Мегаполис

Музичний формат «Радіо Мегаполіс» — Adult Contemporary (сучасна музика та пісні перевірені часом). Вперше зазвучала в самарському ефірі в грудні 1994-го року.

Трансмит

   Трансмит

Музичний формат радіо «Трансмит» — популярна сучасна музика, а також ретро хіти. Радіостанція виробляє 100% власний продукт. Щогодини в ефірі: новини, прогноз погоди...

Yoga Radio

   Yoga Radio

«Yoga Radio» — це перша в Україні ведична інтернет-радіостанція. Ефір «Yoga Radio» складається на 50% з музики NewAge і на 50% з найкращої ведичної музики.

RauteMusik.FM Club

   RauteMusik.FM Club

RauteMusik.FM Club - танцювальний потік відомої однією з найбільш популярних в Європі інтернет-радіостанції RauteMusik.FM. Транслює клубну танцювальну музику.

Твоє Радіо

   Твоє Радіо

Цілодобовий ефір, оперативні та неупереджені новини, гумористичні та розважальні програми, популярна музика, — усе це робить «Твоє Радіо» улюбленою радіостанцією багатьох тисяч слухачів.

Kids Hits Junior

   Kids Hits Junior

Інтернет радіо «Kids Hits Junior» — це канал радіостанції «Kids Hits» для молодших дітей. На ньому ви почуєте старі добрі пісні з фільмів і мультфільмів, а також пісні для найменших.

Kids Hits

   Kids Hits

Дитяче інтернет радіо «Kids Hits» — це радіо для дітей і дорослих. Ефір дитячого радіо наповнює понад півтори тисячі пісень у виконанні дітей з усього світу.

Radio Zabawa

   Radio Zabawa

Проект «Radio Zabawa» — це нове онлайн-радіо з прямими ефірами, іграми та конкурсами. На цьому радіо звучить свіжа танцювальна музика та проходять різноманітні розважальні заходи.

Канитель

   Канитель

Радіо «Канитель» — некомерційних радіостанція на якій звучить музика на будь-який смак, проводяться конкурси з призами, виконуються замовлення і багато іншого.

Cyber Anime Radio 24/7

   Cyber Anime Radio 24/7

«Cyber ??Anime Radio 24/7» представляє собою інтернет радіостанцію, що транслює музику в жанрах Anime OST's, J-Rock та J-Pop. Трансляція здійснюється цілодобово в режимі 24/7.

Радиоскорость

   Радиоскорость

Попереду робочий день? Інтернет-радіо «Радиоскорость» допоможе швидко його скоротати. Радійте життю, тому що, «Радиоскорость» — швидкість відмінного настрою!

Radiolla

   Radiolla

Інтернет-радіо «Radiolla» — вільне міжнародне інтернет-радіо для тих, хто віддає перевагу розміреність і легку музику, джаз, фанк, трохи електроніки, і етно.

Радио Остров

   Радио Остров

Радіо «Остров» — радіостанція, яку творці створювали в основному «для себе». Вони наповнили її музикою яку самі часто слухали, міксами, треками...

MegaDance ClubFM

   MegaDance ClubFM

«MegaDance ClubFM» — інтернет-радіо новинок танцювальної культури і не лише. Останні музичні новини від наших резидентів і море гарного настрою! Ми працюємо вже рівно рік…

Radiolla Equalyza

   Radiolla Equalyza

«Radiolla Equalyza» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах експерементального хіп-хопа, регі та даба. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо…

Radiolla Mantra

   Radiolla Mantra

«Radiolla Equalyza» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах етно та духовної музики. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Радио Точка

   Радио Точка

«Радіо Точка» — недержавна музично-інформаційна радіостанція, що веде мовлення з Донецька. В ефірі домінує молодіжна музика: RnB, hip-hop, пост-радянський рок і поп-рок.

E-Wave Radio

   E-Wave Radio

«E-Wave Radio» — перша Шимкентська прогресивна онлайн-хвиля. Молода, але така, що вже підкорила серця сотень людей, радіостанція продовжує розвиватися.

Старое Радио Музыка

   Старое Радио Музыка

«Старое Радио Музыка» — один з каналів національного російського аудіофонду, що транслює музику минулих років. У прямому ефірі Ви можете слухати понад дві з половиною тисяч…

Radio363

   Radio363

На радіо «Radio363» кожен не тільки зможе почути свою улюблену музику, але й ознайомитися з новими течіями в світі музики, почути не лише новинки, а й давно забуте.

RadioLobnia

   RadioLobnia

Інтернет радіостанція «RadioLobnia» створена на початку 2011 року. Мови трансляції: англійська, французька, російська. Формат музики: disco, relax, instrumental, chanson.

NegativFM

   NegativFM

«NegativFM» — стильна молодіжна радіостанція, яка дарує Вам масу посмішок і гарного настрою. Особливістю станції «NegativFM» є те, що в її ефірі ви почуєте лише хіти.

Радио Радио

   Радио Радио

Музичний формат радіостанції «Радио Радио» виходить за рамки традиційних уявлень про музичний форматі як такий. Це унікальний, гармонійний синтез старого і нового, змішання музичних…

Старое Детское Радио

   Старое Детское Радио

«Старое Детское Радио» — один з каналів національного російського аудіофонду, що транслює дитячі програми. Тут ви зможете слухати кращі постановки, вистави та казки.

Общага ФМ

   Общага ФМ

«Общага-fm» — інтернет-радіо в ефірі якого Ви можете слухати поп, dance, dance-pop, pop-rap і легку рок музику. Крім того тут виходять тематичні програми, які знайомлять слухачів…

Space Age Radio

   Space Age Radio

Інтернет-радіо «Space Age Radio» — це радіо приємної музики для спокійного проведення часу. На її хвилях ви можете послухати музику в стилях ambient, electronic, psychill…

GayMoscowRadio

   GayMoscowRadio

«Gay Moscow Radio» — інформаційно-розважальна радіостанція для активних ЛГБТ громадян Росії. Вперше вийшла в ефір 1 травня 2010 під назвою «GayRussiaRadio».

Radio Feel

   Radio Feel

Радіо «Feel» — перша одеська радіостанція у форматі Soft AC, яке відрізняється м'яким і чистим звуком та відповідним звучанням «живих» інструментів. Мовлення радіо «Feel»...