Голосувати
за радіо


Бізнес Радіо

Бізнес РадіоОфіційний сайт радіостанції «Бізнес Радіо»
Категорія: Ретро, Новини
Країна: Україна Місто: Київ

«Бізнес Радіо» — київська недержавна музично-інформаційна радіостанція. В ефірі «Бізнес Радіо» звучать класичні рок і поп-композиції. Окрім музичних блоків на хвилях цього радіо на початку кожної години звучать інформаційні випуски, а також програми «Тет-а-тет» (інтерв'ю з відомими політиками) і «Буржуа» (інтерв'ю з успішними бізнесменами).

«Бізнес Радіо» почало своє ефірне мовлення 3 жовтня 2008 року. Мовлення в Інтернеті веде з 27 липня 2009 року.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Бізнес Радіо»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Бізнес Радіо» в різних програвачах:

Слухати Бізнес Радіо(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Бізнес Радіо(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…