Голосувати
за радіо


MakkiRUS

MakkiRUSОфіційний сайт радіостанції «MakkiRUS»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика
Країна: Росія Місто: Волжський

Радіо «MakkiRUS» — перше професійне мережеве радіо Волжського. Початок мовлення — 8 червня 2003 року. На сьогодні «MakkiRUS» — це радіо з власними програмами, джинглами, форматом і фірмовим стилем.

Радіо «MakkiRUS» — це стильна сучасна зарубіжна музика. Позитивний плейлист радіо складається з найсвіжіших танцювальних, R&B і поп хітів із чартів Європи і США. Радіо працює в режимі non-stop 24 години на добу. Музичний формат — CHR (Сучасні зарубіжні хіти).

Програми радіо «MakkiRUS»: Trance Planet, Mixer, Новини Кіноплексу. Кожен четвер з 19.00 до 20.00 годин йде програма за замовленнями радіослухачів.

Ведучі радіо «Маккірус»: Пільщікова Вікторія, DJ Іван Iceberg, Кирило Фоменков, Кирило Урванцев, Андрій Вовк, DJ Павло КірілоFF.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «MakkiRUS»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «MakkiRUS» в різних програвачах:

Слухати MakkiRUS(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати MakkiRUS(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати MakkiRUS(32 kb aac)

Слухати в Winamp

Слухати MakkiRUS(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати MakkiRUS(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- krtas059 [03.12.2011 | 12:36]

Спасибо за прекрасную музыку.

[відповісти]

- count71 [15.12.2011 | 15:50]

The real best music!Много денег

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».