Голосувати
за радіо


NoName Radio: Relax

NoName Radio: RelaxОфіційний сайт радіостанції «NoName Radio: Relax»
Категорія: Релакс/Лаунж
Країна: Росія Місто: Сергієв Посад

«NoName Radio: Relax» — один з каналів проекту NoName Radio. Це цілодобовий музикальний нон-стоп для відпочинку та спокойного проведення часу. На станції звучить музика в стилях New Age, Ambient, Shoegaze, Meditative і т.п. На радіостанції немає джинглів та радіопередач — тільки музика приємна для слуху. На відміну від основного каналу на «NoName Radio: Relax» немає важкої музики.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «NoName Radio: Relax»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «NoName Radio: Relax» в різних програвачах:

Слухати NoName Radio: Relax(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- rulkin [28.03.2012 | 19:34]

Прослушал около часа. Общее мнение: Хорошее. Радио спокойное, не напрягает. Рекомендую любителям Релакса. Хорошего Всем настроения. Спасибо радио.

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

PsyRadio

   PsyRadio

Некомерційна інтернет-радіостанція «Psychic Radio Station» пропонує вам зануритися в теплу атмосферу психоделічного і медитаційного звучання.

Релакс радио

   Релакс радио

Релакс радіо - спокійне і розслаблюючу радіо, допомагає розслабитися після роботи, отримати задоволення і полетіти в космос

Радио Премьер

   Радио Премьер

На хвилях «Радіо Прем’єр» звучить українська та зарубіжна музика різних жанрів і напрямів: New Age, Instrumental, Light Pop, Ambient, Electronic, Ethnic, Classic…

Hit's My Music Zen

   Hit's My Music Zen

«Hit's My Music Zen» — один з каналів інтернет-радіо компанії Hits My Music Group. На його хвилях звучить спокійна, розслаблююча музика в стилях Ambience, Lounge, Relax.

MusicРадіо

   MusicРадіо

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні виконавців і жанрів (Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock).

RadioCafe

   RadioCafe

«Радиокафе» — это новый проект от создателей радио «Маккирус» и «Маккирус-Лайт». В любом месте и в любое время «Радиокафе» помогает расслабиться и отдохнуть от суеты.

Релакс ФМ

   Релакс ФМ

На хвилі «Радіо Релакс ФМ» звучить спокійна мелодійна музика з вкрапленнями популярних балад та саундтреків кінофільмів, відповідних загальному настрою ефіру.

Radiolla

   Radiolla

Інтернет-радіо «Radiolla» — вільне міжнародне інтернет-радіо для тих, хто віддає перевагу розміреність і легку музику, джаз, фанк, трохи електроніки, і етно.