Голосувати
за радіо


Радіо 24

Радіо 24Офіційний сайт радіостанції «Радіо 24»
Категорія: Топ Хітс, Новини
Країна: Україна Місто: Львов

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова  інформаційно-музична  радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником  кожної сучасної людини, котра  прагне йти в ногу з вимогами часу. Кожні 15 хвилин актуальна інформація, що подається у динамічних випусках новин – загальних, місцевих і спеціальних.

Постійний «живий» ефір,  регулярні прямі включення наших репортерів з місць подій роблять «Радіо 24» найоперативнішим і, водночас, найзручнішим каналом інформації. Саме тому музичне наповнення  «Радіо 24» — ідеальний додаток до достовірної інформації у випусках новин.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радіо 24»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радіо 24» в різних програвачах:

Слухати Радіо 24(96 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радіо Ера

   Радіо Ера

Радіо Ера є першою і єдиною в Україну розмовною радіостанцією сучасного формату, причому такого, де ретельно дотримується принцип об’єктивної подачі інформації