Голосувати
за радіо


Tapes'80

Tapes'80Офіційний сайт радіостанції «Tapes'80»
Категорія: Поп-музика, Ретро, Електро
Країна: США Місто: Маямі

Радіо «Tapes'80» — це лише 80-і вищої проби. Це танцювальний синтипоп, мелодійний New Wave. Ну і звичайно класичні хіти: Michael Jackson, The Police, ELO, U2, Prince та багато інших. Легендарна музична епоха. Час коли шоу-бізнес перетворився на масштабний конвеєр. А талант вимірювався умінням натискати кнопки на музичному комп'ютері. Час модних кліпів, пафосних шоу з димом з вогнем і вилянням стегнами під фонограму. Девіз радіо «Tapes'80» — «Heat And Fire!».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Tapes'80»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Tapes'80» в різних програвачах:

Слухати Tapes'80(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Tapes'80(128 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.