Голосувати
за радіо


Аплюс Радио

Аплюс РадиоОфіційний сайт радіостанції «Аплюс Радио»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Білорусь Місто: Мінськ

Радіо «@Плюс» — перша Інтернет-радіостанція в Республіці Білорусь. Проект розпочав своє існування в 2004 році і набув величезну кількість постійних слухачів.

Особливістю радіо «Аплюс» є те, що слухачі самі беруть активну участь в ефірі, замовляють музику, беруть участь в іграх, вітають і передають привіти своїм друзям і близьким, голосують за пісні в ефірі, регулюють ротацію по своїм музичним пристрастям, спілкуються з іншими слухачами.

Програми радіо «Аплюс»: Повний доступ, Полювання за хітом!, Циферблат з 10й Muzoй, Хіт-парад 20, У владі бітів, Внутрішній голос, Краш-Тест!, KISSлород, Одна ніч у Мінську, Подвійний удар, КУХНЯ СНІВ та інші.

Ді-джеї Аплюс Радіо: Антон Крючков, Дмитро ВласOFF, 10 Муза, Афродітa, Dj PatrioT, А. Тихонов і Д. Туманська, Микола Дєдков, DJ Катя, Гліб Трофименко, Олег Старков, Anna Bond, Влад Ваксме, Сергій Селіванов.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Аплюс Радио»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Аплюс Радио» в різних програвачах:

Слухати Аплюс Радио(256 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Аплюс Радио(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Аплюс Радио(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Аплюс Радио(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [15.01.2013 | 06:20]

Очень интересный проект в виде Аплюс Радио представляет собой микс интересных треков и информационного потока

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.