Голосувати
за радіо


Авторадио

АвторадиоОфіційний сайт радіостанції «Авторадио»
Категорія: Поп-музика
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Авторадіо» — найбільша інформаційно-музична комерційна радіостанція Росії. Веде мовлення більш ніж в 300 містах Росії і за кордоном. В ефірі звучить музика та пісні російських і зарубіжних авторів та виконавців усіх жанрів і напрямів, трансляції концертів, програм за замовленнями і т.д. Крім популярної музики «Авторадіо» пропонує своїм слухачам популярні програми за участю суперзірок і народних улюбленців; захоплюючі, динамічні ігри в ефірі і новини… Початок мовлення в ефірі — 5 квітня 1993 року.

На хвилях «Авторадіо» постійно присутні короткі інформаційні новинні програми про поточні події і спеціалізовані інформаційні програми про оперативну дорожну обстановку. Також на «Авторадіо» можна почути інформацію про закони і постанови, що мають відношення до дорожнього руху та учасників дорожнього руху, інформація від ГИБДД цікава аудиторії радіо, репортажі та інтерв'ю.

Ведучі «Авторадіо»: Олег Константинов, Влад Кутузов, Рубен Акопян, Петро Демидов, Олег Миронов, Євген Юрков, Олександр Лебедєв, Михайло Брагін, Захар (Михайло Захаров), Тетяна Гордєєва, Ганна Гордєєва.

Програми «Авторадіо»: Мурзилки International, Дівич-вечір, День шофера, Автолікнеп, Музика Авторадіо TOP 20, Дискотека 80-х, Золота Колекція мурзилок, Народний хіт.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Авторадио»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Авторадио» в різних програвачах:

Слухати Авторадио(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Авторадио(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- misha1209 [19.01.2012 | 19:10]

а я создал радио но не знаю чо дальше подскажите?

[відповісти]

- admin [15.01.2013 | 06:27]

У нас Вы всегда можете слушать онлайн Авторадио - одну из самых популярных радиостанций России и Украины

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.