Голосувати
за радіо


Big Beat radio

Big Beat radioОфіційний сайт радіостанції «Big Beat radio»
Категорія: Хіп-хоп, Електро
Країна: Росія Місто: Москва

Big Beat радіо почало свою роботу ще наприкінці 90-х. Спільно з радіостанцією «Станція 106.8 FM» і DJ-Orbeat'ом «Орбітальної станції» організовувалися клубні заходи і виступи відомих електронних музикантів.

Сьогодні BigBeat group представляє собою об'єднання творчих людей, які займаються створенням радіо-програм, міксів, а також організацією концертів виконавців танцювальної та альтернативної музики. У нашу команду входять промоутери, діджеї та музиканти; люди, для яких електронна музика - пристрасть всього життя.

Діяльність BigBeat group в онлайн просторі представлена роботою інтернет-радіостанції BigBeat radio заснованої в 2005 році, в ефірі якої звучать найпопулярніші та ексклюзивні композиції кращих електронщиків.

Формат станції не зациклений на одному електронному стилі, на її хвилях можна почути різноманітні треки, об'єднані однією загальною ідеєю - з допомогою незвичайних «ламаних» синкопованих ритмів, новітніх семплів і хитромудрих мелодій отримати чистий і живу енергію. На її хвилях легко вживаються IDM, Ambient, Trip-Hop, Electro, Acid Jazz, Breakbeat, Drum and Bass і Dubstep.

На BigBeat radio можна почути цікаві тематичні матеріали, огляди останніх релізів, микстейпы і подкасти від відомих діджеїв і багато нової енергійної музики.

Радіостанція постійно розвивається і знаходить свого слухача не тільки в Росії, але і далеко за її межами. Вже зараз набирається міжнародна команда, яка орієнтована на англомовну аудиторію. Музиканти і діджеї з різних країн беруть участь у створенні радіошоу на англійській мові.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Big Beat radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Big Beat radio» в різних програвачах:

Слухати Big Beat radio(256)

Слухати в Winamp

Слухати Big Beat radio(128)

Слухати в Winamp

Слухати Big Beat radio(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [26.04.2013 | 11:41]

Из за проблем с провайдером радио Big Beat пока оффлайн, но обещали скоро поправить.

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

splaw-fm

   splaw-fm

«Splaw-fm» — радіо, що транслює музику в стилі «реп» з міста Твер (Росія). Засноване на початку літа 2011 року. Спочатку радіо було створено для підтримки групи «splaw», але пізніше…

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…