Голосувати
за радіо


Радио Шансон

Радио ШансонОфіційний сайт радіостанції «Радио Шансон»
Категорія: Ретро, Шансон
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська (бардівська) пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато чого іншого.

Окрім музики в ефірі радіо «Шансон» звучать інформаційні програми, музичні і спортивні новини, прогнози погоди, огляди преси, гороскопи, різні розважальні шоу. Перший вихід в ефір — 15 серпня 2000 року.

Ведучі радіо «Шансон»: Артур Вафіна, Маша Орлова, Аня Каверіна, Олег Машкофф, Роман Шахов, Олександра Хайрулліна, Таня Ольшанська, Артем Дьомін, Катя Михайлова, Андрій Петров, Олександр Фадєєв, Денис Лукін.

Програми радіо «Шансон»:
Зіркові Пробки, Тисни на газ, Чемодан, ЕЕХХ Разгуляй!, Кульпоход, Коротка розмова, Коммер.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Шансон»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Шансон» в різних програвачах:

Слухати Радио Шансон(48 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- Anatolui [28.01.2012 | 07:41]

Классное радиоОбалдел

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…