Голосувати
за радіо


Comfort FM

Comfort FMОфіційний сайт радіостанції «Comfort FM»
Категорія: Поп-музика, Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Новокузнецьк

«Comfort FM» — інтернет-радіо, що транслює сучасну російську і світову популярну танцювальну музику. Перший ефір радіо «Comfort FM» відбувся 1 серпня 2010 року під лейблом «Радио Дозор» після чого вже 30 грудня 2010 радіостанція була перейменована на «Комфорт ФМ». Музичний формат будується переважно на стилях Pop, Eurodance. У нічний час в ефірі грають треки в стилі House, Trance, ChillOut.

Радіо «Comfort FM» відрізняється підбором актуальної танцювальної музики і відмінною якістю звучання. Різноманітність потоків мовлення дозволяють слухачеві обрати оптимальний швидкісний режим прийому звукового сигналу. Девіз «Комфорт ФМ» — «Завжди комфортна музика!».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Comfort FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Comfort FM» в різних програвачах:

Слухати Comfort FM(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Comfort FM(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Comfort FM(112 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Comfort FM(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...