Категорія: Денс/Клаб

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.

Радио Premium

   Радио Premium

Радіо Premium — професійне музичне інтернет-радіо з особливим, сформованим за півтора року мовлення, музичним форматом. Ексклюзивна нова і запальна танцювальна музика.

Радио Рекорд

   Радио Рекорд

Радіо Record не тільки надає уваги своїх слухачів популярні пісні та хіти, на які багата танцювальна музика, але й наживо знайомить постійних слухачів зі своїми музичними кумирами.

16BIT.FM

   16BIT.FM

Радіо 16BIT.FM — прогресивний, актуальний і сучасний проект. Музична концепція радіо — більше музики хорошої і різної, і до біса придумані перепони на шляху до щастя!

МФМ

   МФМ

«Радіо МФМ» — стильна українська радіостанція. Тут грає сучасна популярна музика і музика, перевірена часом. 24 години на добу звучать кращі світові хіти.

Raketa FM

   Raketa FM

Основна мета радіо «Raketa FM» — допомогти молодим і перспективним діджеям і музикантам знайти свого слухача. Радіостанція заснована 7 січня 2010 року.

RauteMusik.FM Club

   RauteMusik.FM Club

RauteMusik.FM Club - танцювальний потік відомої однією з найбільш популярних в Європі інтернет-радіостанції RauteMusik.FM. Транслює клубну танцювальну музику.

Radio Zabawa

   Radio Zabawa

Проект «Radio Zabawa» — це нове онлайн-радіо з прямими ефірами, іграми та конкурсами. На цьому радіо звучить свіжа танцювальна музика та проходять різноманітні розважальні заходи.

E-Wave Radio

   E-Wave Radio

«E-Wave Radio» — перша Шимкентська прогресивна онлайн-хвиля. Молода, але така, що вже підкорила серця сотень людей, радіостанція продовжує розвиватися.

Общага ФМ

   Общага ФМ

«Общага-fm» — інтернет-радіо в ефірі якого Ви можете слухати поп, dance, dance-pop, pop-rap і легку рок музику. Крім того тут виходять тематичні програми, які знайомлять слухачів…

MegaDance ClubFM

   MegaDance ClubFM

«MegaDance ClubFM» — інтернет-радіо новинок танцювальної культури і не лише. Останні музичні новини від наших резидентів і море гарного настрою! Ми працюємо вже рівно рік…

Радио Радио

   Радио Радио

Музичний формат радіостанції «Радио Радио» виходить за рамки традиційних уявлень про музичний форматі як такий. Це унікальний, гармонійний синтез старого і нового, змішання музичних…

Радио Остров

   Радио Остров

Радіо «Остров» — радіостанція, яку творці створювали в основному «для себе». Вони наповнили її музикою яку самі часто слухали, міксами, треками...

MEGA

   MEGA

«MEGA» — білоруська музично-розважальна інтернет-радіостанція, що орієнтується переважно на клубну музику — транс, техно, хаус, електро, дабстеп і суміжні їм музичні напрямки.

RadioBoX

   RadioBoX

Радіо «RadioBoX» — це музично-розважальне інтернет радіо орієнтоване на танцювальну музику. Основні стилі музики, що звучать на «RadioBoX»: Electro-House, Club, D&B, Trance…

Аплюс Радио

   Аплюс Радио

Радіо «@Плюс» — перша Інтернет-радіостанція в Республіці Білорусь. Проект розпочав своє існування в 2004 році і набув величезну кількість постійних слухачів.

Psychedelic Radio

   Psychedelic Radio

«Psychedelic Radio» — радіо порталу RUPSY, що транслює психоделічну музику. Психоделічний транс, він же «псітранс», він же «псай-транс», він же «психоделік-транс», він же «псай»…

Virus FM

   Virus FM

Основу денних ефірів Virus FM складає позитивна танцювальна музика (house, techno, trance), ввечері в ефір виходять тематичні передачі про сучасну і модну танцювальну музику.

DFM

   DFM

DFM — це радіо, що цілодобово створює і підтримує гарний настрій слухачів, своєю яскравою, прогресивною і цікавою музикою різних напрямів та жанрів.

Energy (Россия)

   Energy (Россия)

Радіо «ENERGY» — молодіжне радіо з танцювальною музикою і яскравими, самобутніми новинами, розрахованими на активних і націлених на успіх слухачів. Слоган — «Hit music only!».

Южное радио

   Южное радио

«Южное радио» — інтернет-радіостанція, що розраховане на саме широке коло радіослухачів та рекламує себе як «перше в світі радіо сонячного настрою».

РадиоMIX

   РадиоMIX

«Радіо Mix» — це музика на будь-який смак. Якщо так хочеться приємно відпочити під музику, і дізнатися останні новини, то інтернет-радіо «Радіо Mix» — підійде саме вам ...

Bad Radio

   Bad Radio

BadRadio — це кращі треки світу і новітні композиції самих розкручених лейблів планети, що транслюються 24 години на добу 7 днів на тиждень, це всі стилі танцювальної музики...

Радио Уни

   Радио Уни

«Радио-Уни» представляє вам інформаційно-розважальний інтернет проект, створений ініціативною групою людей з Унінского району Кіровської області.

DJ FM

   DJ FM

DJ FM — українська комерційна радіостанція танцювальної музики. В ефірі лунають сучасні танцювальні хіти, програми на замовлення, а також тематичні новини.

Казантип ФМ

   Казантип ФМ

«Казантип FM» — це збірка кращої музики в стилях House і Electro. В ефірі звучать програми і ді-джеї у відмінній якості звучання. Працює з 1 листопада 2009 року.

Luga Radio

   Luga Radio

«Luga Radio» — це молода радіостанція, що активно розвивається. Заснована в 2005-му році Верховодом О. на базі серверів локального Луганського інтернет провайдера «Luga Net».

Station Sound

   Station Sound

Station Sound — перше цілодобове Інтернет радіо електронної музики м. Орська, Оренбурзької області. В ефірі звучить музика наступних стилів: Trance, House, Progressive Trance, Progressive House…

Trance Energy Radio

   Trance Energy Radio

Інтернет-радіо «Trance Energy» — це танцювальний онлайн радіо, що дозволяє слухати музику світових зірок музики в стилі транс. Створене для того, щоб дарувати вам лише хороші емоції!

iRadio

   iRadio

iRadio» ? інтернет-радіо, що веде мовлення з міста Херсон. Формат радіо - Rock/Alternative. Мета «iRadio» - створити повноцінний інформаційно-розважальний інтернет-ресурс для мешканців Херсона.

ExempleRadio

   ExempleRadio

Молоді, талановиті, креативні ді-джеї та RJ «Exemple Radio» діляться зі своїми слухачами самими актуальними клубними хітами і відмінним настроєм 24 годин на добу.