Голосувати
за радіо


DFM

DFMОфіційний сайт радіостанції «DFM»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Москва

DFM — це радіо, що цілодобово створює і підтримує гарний настрій, своєю яскравою, прогресивною і цікавою музикою різних напрямів. Музичне формат радіо «DFM» — популярна музика, данс, R&B. В ефірі переважають композиції лідерів провідних музичних напрямків.

Протягом дня слухачам радіо DFM пропонуються вікторини, розіграші, прем’єри нових пісень, новинки світових музичних чартів і програма по замовленням. У вечірні та нічні години в ефірі звучать авторські програми російських і західних ді-джеїв, що пропонують в своїх сетах інтерв’ю зірок танцювальних майданчиків, клубні хіти і новітні ремікси.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «DFM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «DFM» в різних програвачах:

Слухати DFM(97 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- wavilon [30.01.2012 | 14:28]

що за поток 48кб/с больше нету ?

[відповісти]

- avtoprofi [14.02.2012 | 18:02]

да где взять 128 кб.с   ???

[відповісти]

- admin [15.02.2012 | 06:33]

Добавлено.

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.