Голосувати
за радіо


DI FM Vocal Trance

DI FM Vocal TranceОфіційний сайт радіостанції «DI FM Vocal Trance»
Категорія: Денс/Клаб, Електро
Країна: США Місто: Пало-Альто

Digitally Imported (DI або DI Radio) — це інтернет-радіо транслює різні типи електронної танцювальної музики (trance, progressive techno, eurodance і house) і пропонує увазі слухачів більш ніж 35 різних каналів. Воно було засноване в 1999 як хобі Арі Шохата і була однією з перших інтернет-радіостанцій.

Для слухача і любителя клубного життя вокал транс — це можливість розслабиться у вільному польоті, відкинувши всі умовності. Цей жанр поєднує в собі ритмічну насиченість і динаміку трансу і людський голос. Зазвичай трек в цьому стилі чергує серію ударних прогресій з мелодійною частиною, яка наростає і загасає, підбиваючи слухача до найголовнішого — людського (зазвичай, жіночому) вокалу. Після піку популярності в 1990-і роки цей підстиль знову в моді!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «DI FM Vocal Trance»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «DI FM Vocal Trance» в різних програвачах:

Слухати DI FM Vocal Trance(40 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати DI FM Vocal Trance(96 kb)

Слухати в Winamp

Слухати DI FM Vocal Trance(24 kb aac+)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- grek_off [15.06.2012 | 16:24]

Отличное радио!!!Много денег

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.