Голосувати
за радіо


Дизель

ДизельОфіційний сайт радіостанції «Дизель»
Категорія: Рок, Ретро, Альтернатива
Країна: Росія Місто: Пенза

«Радіо Дизель», фактично, є послідовником діяльності колишньої класичної німецької радіостанції «RoadTrack Radio». Радіостанція «Дизель» увібрала в себе кращі композиції класичного року і релаксуючих композицій, що звучали у свій час на хвилях «RoadTrack Radio», додала трохи свого смаку, щодо виконавців і зіставила фонотеку з інтересами її слухачів. У результаті вийшло те, що ми зараз називаємо радіостанцією «Дизель».

У цілодобовому ефірі «Радіо Дизель» звучать найкращі композиції 1960–1990 років, в стилі класичного року, панк-року і релаксуючих композицій (Ozzy Osborne, Dio, Eagles, Foreigner, Deep Purple, Kanvas, Iggy Pop, UFO, Rainbow, ZZ Top, Scorpions та багато іншого). Велика фонотека задовольнить смак кожного.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Дизель»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Дизель» в різних програвачах:

Слухати Дизель(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- 3sturman [22.01.2012 | 14:21]

Неплохое радио,мне нравится под него в WOT  гонять!!!Много денег

[відповісти]

- Mayers61 [04.02.2012 | 12:03]

Так держать!Много денег

[відповісти]

- MishaBobrov [21.02.2012 | 12:32]

Нравится!

А можно Ticket to the Moon (давно не слышал)

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Radio ROKS Україна

   Radio ROKS Україна

Рок 
«Радіо РОКС Україна» — перша недержавна комерційна інформаційно-музична радіостанція. Існує з березня 1992-го року. Основний музичний формат — рок.