Голосувати
за радіо


DNB radio

DNB radioОфіційний сайт радіостанції «DNB radio»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Великобританія Місто: Лондон

DNB radio - легенда в світі drum and bass. Найкращі треки в стилі DNB і jungle. DNBRADIO: 24/7 Drum and Bass, Darkstep, Liquid DNB, Jungle.

На радіо "прописалися" відомі виконавці: Aphrodite, Noisia, Pendulum, Netsky, Camo&Krooked, Sub Focus, Chase & Status, Spor, Lynx, Current Value, Cooh, Forbidden Society, Goldie.

Найбільше драм-н-бейс-радіошоу на DNB radio у Великобританії - це шоу Fabio і Grooverider'а на BBC Radio One. Станція 1Xtra також сильно підтримує цей жанр разом з діджеями Bailey і Crissy Criss. У Росії серед джанглістів має популярність програма Піратська Станція, яка виходить на Радіо Рекорд (Санкт-Петербург - 106,3 FM) з незмінним ведучим DJ Gvozd, а також програма Шторм, вперше з'явилася в ефірі «Станції», а нині виходить на DFM (Москва - 101,2 FM) з провідними DJ Грувом (Євген Рудін) і Деном.

У 2006 році в ефір вийшло радіо-шоу Blazin на радіо Megapolis FM, ведучий DJ Profit (Москва - 89,5 FM).DJ BES-Юність FM(68,84). Також з 1 січня 2013 року на московській мережевої радіостанції 16bit.fm, канал "Club" стартувало радіо-шоу BlackList, ведучий DJ BlackHawk.

DNB radio - вибір меломанів і всіх любителів ламаних ритмів!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «DNB radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «DNB radio» в різних програвачах:

Слухати DNB radio(128)

Слухати в Windows Media Player

Слухати DNB radio(128)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.