Голосувати
за радіо


Дорожное радио

Дорожное радиоОфіційний сайт радіостанції «Дорожное радио»
Категорія: Поп-музика, Ретро
Країна: Росія Місто: Санкт-Петербург

«Дорожнє радіо» є практично єдиною радіостанцією на пострадянському просторі, яка повністю складає свій ефір з пісень лише вітчизняних виконавців, які звучали протягом 20 останніх років. Але це не означає, що на «Дорожній радіо» абсолютно немає сучасної музики.

Також в ефірі «Дорожнього радіо» часто проводяться програми на замовлення («Добрий день» з 12 до 13 (пн-пт), «Добрий вечір» з 20 до 21 (пн-нд)), у яких можна почути музику з Європейських топ -чартів. Щогодини проводиться короткий блок оглядових новин, що відбулися в світі. Корисним також видається прогноз погоди і маса іншої цікавої інформації, яка транслюється на цій радіостанції.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Дорожное радио»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Дорожное радио» в різних програвачах:

Слухати Дорожное радио(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [13.01.2013 | 16:29]

Одно из самых популярный радио онлайн - дорожное радио слушать онлайн без регистрации. Отличные треки и ведущие не заставят скучать в дороге и подарят море положительных эмоций!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...