Голосувати
за радіо


Energy (Россия)

Energy (Россия)Офіційний сайт радіостанції «Energy (Россия)»
Категорія: Поп-музика, Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «ENERGY» — молодіжне радіо з танцювальною музикою і яскравими, самобутніми новинами, розрахованими на активних і націлених на успіх слухачів. Транслює як світову, так і російську музику — тільки хіти в стилі POP, DANCE, RNB, ROCK. Також в ефірі лунають новини, метеозведення, хіт-парад «European Top 30», проект «Start track». Слоган — «Hit music only!».

На «ENERGY» застосовуються передові технології управління ефіром, що використовують інтернет і мобільний зв’язок. Мовлення в оновленому форматі почалося 8 березня 2003 року.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Energy (Россия)»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Energy (Россия)» в різних програвачах:

Слухати Energy (Россия)(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...