Голосувати
за радіо


Radio Ethnomusic

Radio EthnomusicОфіційний сайт радіостанції «Radio Ethnomusic»
Категорія: Фольк/Етно
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «EthnoMusic» — інтернет-радіо етнічної музики. Це цікава, красива, смачна, прекрасна, незвичайна, таємнича і майже рідна музика, історія та філософія народів світу, етніка, етнічна музика, рідкісні музичні записи та альбоми.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Radio Ethnomusic»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Radio Ethnomusic» в різних програвачах:

Слухати Radio Ethnomusic(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Radiolla Mantra

   Radiolla Mantra

«Radiolla Equalyza» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах етно та духовної музики. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Meydan

   Meydan

«Meydan» — сімферопольська кримсько-татарська музично-інформаційна радіостанція. Програми транслюються кримсько-татарською, українською та російською мовами.

Фест радіо Забава

   Фест радіо Забава

«Fest Zabava» — цілодобова радіостанція оригінального жанру. В основі музичної фонотеки каналу: коломийки, народні пісні, відомі світові шлягери на український лад…

Молоде радіо

   Молоде радіо

Формат «Молодого радіо» — сучасна українська музика різних стилів і напрямків (від поп і диско до року і техно), різних музичних поколінь, «розкручених» і зовсім молодих груп.

Tatshop Radio

   Tatshop Radio

Популярні хіти Салавата Фатхутдінова, Ханії Фархі і багатьох інших татаромовних артистів: Шакіров, Добер-Шатр, Габдельфат Сафін, Ізге Ай, Альбіна Апанаева, Гульнара Тімержанова…

Day.Az Radio

   Day.Az Radio

В ефірі «Day.Az Radio» ви маєте можливість слухати азербайджанську музику, оперативні новини, ток шоу, та інші програми підготовлені співробітниками радіо.

Cyber Folk

   Cyber Folk

Музичний формат радіо «CyberFolk» — поп-фолк музика. Тут грають останні хіти з Болгарії, Греції, Сербії і Румунії, а також хіти не дуже давнього минулого.

Radio Gusinje

   Radio Gusinje

Radio Gusinje — радіо, що веде мовлення з мусульманського міста Гусіньє (Чорногорія). На його хвилях звучить популярна і народна чорногорська музика, місцеві новини.

Домівка

   Домівка

Радіо «Домівка» — повністю україномовне громадське радіо. Команда радіо складається з ініціативних творчих українців з цілого світу.