Голосувати
за радіо


Europa Plus (Россия)

Europa Plus (Россия)Офіційний сайт радіостанції «Europa Plus (Россия)»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Росія Місто: Москва

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Окрім музичних блоків в ефірі радіо «Europa Plus» є музичні, спортивні й звичайні новини, новини кіно, огляди преси, хіт-паради, інтерв’ю зі знаменитостями, гороскопи, афіші й безліч інших розважальних програм.

Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го. Девіз радіо «Europa Plus Росія» — «Ваше улюблене радіо!»

Ді-джеї (ведучі) радіо «Europa Plus Росія»: Макс Данилов, Аркадій Джем, Юля Сонячна, Андрій Захаров, Dj Поліна, Dj Олег Сухов, Dj Viper, Антон Комолов, Микола Сапронов, Володимир Смирнов, Євген Мазаєв, Олена Масуренкова, Сева Поліщук, Олексій Мануйлов, Костянтин Михайлов, Ілля Колесніков, Тимур Бодров, Таня Шиліна, Костя Артем’єв, Іван Поляков, Григорій Погосян, Олексій Данілін, Едуард Марков.

Програми радіо «Europa Plus Росія»: «Play Box», «Євромікс», «Тей ще ранок», ток-шоу «Повна версія», «Гараж», «ЄвроХіт Top-40», «Що це було», «Команда дня», «Кава в ліжко».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Europa Plus (Россия)»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Europa Plus (Россия)» в різних програвачах:

Слухати Europa Plus (Россия)(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Europa Plus (Россия)(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- Vanyia [15.01.2012 | 03:32]

привет всем слушайте не можете подсказать как проигрыватель на самом сайте настроить что бы играл))))пожалуйста подскажите

 

[відповісти]

- admin [15.01.2012 | 17:44]

Нужно установить плагин WMP. Какой у Вас браузер?

[відповісти]

- Eugen [25.03.2012 | 07:12]

Как вообще его слушать? куда нажимать то надо?

[відповісти]

- admin [26.12.2012 | 19:05]

http://internet-radio.org.ua/go.php?site=http://212.176.111.8:8000/EvropaPlus.m3u

[відповісти]

- admin [26.12.2012 | 19:18]

Для наших любимых слушателей добавили две рабочие ссылки, приятного прослушивания радио Европа плюс онлайн

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).

Блиск FM

   Блиск FM

Радіо «Блиск FM» — це чудовий шанс почути музику, яка не набридає та познайомитися с DJ-особистостями. Музичний формат Блиск Radio – CHR (CONTEMPORARY HIT RADIO)...