Голосувати
за радіо


Europa Plus (Україна)

Europa Plus (Україна)Офіційний сайт радіостанції «Europa Plus (Україна)»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Україна Місто: Київ

«Europa Plus Україна» — українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus». Окрім музичних блоків в ефірі радіо «Europa Plus Україна» є музичні, спортивні й звичайні новини, огляди преси, хіт-паради, інтерв’ю зі знаменитостями, гороскопи, афіші й безліч інших розважальних програм.

Станція існує як ефірна з вересня 2002-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Ді-джеї та ведучі радіо «Європа Плюс Україна»: Роман Давидов, Сашко Положинський, Кузьма Скрябін, Тетяна Роменська, Andrew Dark, Олег Сухов, Марта Папіч, Олексій Денисов, Ірина Філатова, Маша Ледіна, Оля Кузьменко.

Шоу і програми радіо «Europa Plus Україна»: Година української музики, «ДСП»-шоу, Star-News, Cейф, Містер і місіс Сміт, Morning Star, Чисто пісня, Зі своїм самоваром, Playbox, Eurotime, Weekend c Європою Плюс, MTV Euro TOP 20, Star Music, EuroMix.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Europa Plus (Україна)»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Europa Plus (Україна)» в різних програвачах:

Слухати Europa Plus (Україна)(128)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Europa Plus (Україна)(128 kb Слушать тут)

Слухати в Winamp

Слухати в RealPlayer

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- mhi1975 [03.02.2012 | 06:49]

Много денег

[відповісти]

- 89643547556 [15.02.2012 | 02:52]

САМОЕ САМОЕ КЛАССНОЕ...,...

[відповісти]

- BOOGud [23.03.2012 | 17:40]

Клёвый

[відповісти]

- Dima22 [05.04.2012 | 20:37]

the best radio)

[відповісти]

- Misha_Sherbina [21.04.2012 | 15:10]

ОНИ ШАРЯТ В МУЗЫКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).

Блиск FM

   Блиск FM

Радіо «Блиск FM» — це чудовий шанс почути музику, яка не набридає та познайомитися с DJ-особистостями. Музичний формат Блиск Radio – CHR (CONTEMPORARY HIT RADIO)...