Голосувати
за радіо


ExempleRadio

ExempleRadioОфіційний сайт радіостанції «ExempleRadio»
Категорія: Денс/Клаб, Електро
Країна: Білорусь Місто: Гомель

«Exemple Radio» (Ексемпл Радіо) — інтернет-радіо, що транслює музику у стилі House, Club House, Electro Progressive, Progressive House, Techno, Hard Techno, Minimal Techno, Tech House, Schranz, Hardcore, Drum’n’bass, Rock і R&B. Молоді, талановиті, креативні ді-джеї та RJ «Exemple Radio» діляться зі своїми слухачами самими актуальними клубними хітами і відмінним настроєм 24 годин на добу.

Резиденти «Exemple Radio»: SamNSK, Dj RoZa, Dj Il`ya MuZong, Dj Geralda, Dj D'NIGHT, Dj julia, Dj Kosyak, Dj MaveRick, Dj Pasha Tolyanoff, Dj S2PAK, Dj Anry Joime, Dj Felya, Dj Victoria Brandis, Dj JenyaSabotage, Dj Aleksandr Zhukov, Dj OLIVIA, Dj Across, Dj Straimed, Dj Alex, Dj Realiza, SVVmachine, RJ Рита Добровольская.

Exemple Radio - це радіостанція, цілком присвячена якісної електронної музики. Штат співробітників Exemple Radio - це молоді, енергійні і талановиті діджеї які вірні своєму ремеслу. Наші діджеї не тільки прекрасні майстра ефірів, яких любить наші слухачі радіо, але вони ще можуть похвалитися треками власного виконання і написання. Крім робіт колективу в нашому ефірі, щодня з ’ являються нові роботи діджеїв не входять в штат працівників радіо, таким чином ефір залишається живим з-за день і дає можливість молодим діджеям показати свою творчість.

На сьогоднішній момент Exemple Radio - це молода, успішна, динамично развивающая компания з великим охопленням аудиторії, і готова до нових відкриттів, знайомствам і співпраці з усіма!

Exemple Radio - це не просто радіо, в ефірі якого звучать найновіші і ваші улюблені сучасні композиції, але і саме що не може бути даний радіо про світі популярної музики, її авторів, виконавців і всіх тих, хто має хоч якесь відношення до її створення і надання в маси (це про Вас, композитори і діджеї!!!). Саме у нас ви можете почути в першу чергу роботи молодих і не розкручених діджеїв, при чому ці роботи не мало не гірше робіт всесвітньо відомих діджеїв.

Спілкуючись з людьми цього ремесла бачиш і розумієш який це праця, і ця праця у нас в ефірі постійно, ця праця відчувається в самих роботах, що не може не викликати поваги і захоплення! Саме ці почуття відчуваємо не тільки ми, але і весь колектив нашого дружнього радіо, і саме з цього, ми виділяємо величезна кількість годин ефірного часу для наших гостей, саме тому роботи наших резидентів грають в ефірі на рівні з роботами гостей радіо, а іноді навіть і рідше, але не як не частіше.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «ExempleRadio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «ExempleRadio» в різних програвачах:

Слухати ExempleRadio(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.