Голосувати
за радіо


Radio Feel

Radio FeelОфіційний сайт радіостанції «Radio Feel»
Категорія: Релакс/Лаунж, Інструментал, Джаз/Блюз
Країна: Україна Місто: Одеса

Радіо «Feel» — перша одеська радіостанція у форматі Soft AC, яке відрізняється м'яким і чистим звуком та відповідним звучанням «живих» інструментів. Мовлення радіо «Feel» почалося 14 жовтня 1997 року. Фонотека радіостанції містить кілька тисяч творів різних жанрів. В основному, це музика останніх років в стилях Smooth Jazz, Bossa Nova, Lounge, Soul, Funk, Chill Out і Intelligent Pop. Формат мовлення Радіо Філ з'явився в результаті змішання традиційних форматів Beautiful Music і Easy Listening.

Радіо Філ виступає організатором концертів зірок світового джазу і лаунж мьюзік. Серед них: Marcus Miller, Chris Botti, Randy Brecker, Mike Stern, Dave Weckl, Chris Minh Doky, Viktoria Tolstoy і De-Phazz. Серед інших проектів, які підтримує Радіо Філ в Одесі: художні виставки, світові кінопрем'єри, а також фестивалі артхаусного кіно.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Radio Feel»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Radio Feel» в різних програвачах:

Слухати Radio Feel(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- oksana.orfey [18.07.2012 | 12:20]

Радіо неможливо слухати!

Постійно виключається!!!

[відповісти]

- p0stas [03.12.2012 | 06:32]

второй день-отлично

[відповісти]

- admin [15.01.2013 | 06:09]

Дорогие пользователи мы исправили трудности с вещанием Радио «Feel», теперь можно слушать Радио Feel онлайн бесплатно без проблем! Приятного прослушивания, при возникновении проблем и вопросов пишите

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

Sky FM - Smooth Jazz

   Sky FM - Smooth Jazz

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Процес відбору треків, включених тут дуже ретельний.

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

PsyRadio

   PsyRadio

Некомерційна інтернет-радіостанція «Psychic Radio Station» пропонує вам зануритися в теплу атмосферу психоделічного і медитаційного звучання.

Релакс радио

   Релакс радио

Релакс радіо - спокійне і розслаблюючу радіо, допомагає розслабитися після роботи, отримати задоволення і полетіти в космос

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Радио Премьер

   Радио Премьер

На хвилях «Радіо Прем’єр» звучить українська та зарубіжна музика різних жанрів і напрямів: New Age, Instrumental, Light Pop, Ambient, Electronic, Ethnic, Classic…

Hit's My Music Zen

   Hit's My Music Zen

«Hit's My Music Zen» — один з каналів інтернет-радіо компанії Hits My Music Group. На його хвилях звучить спокійна, розслаблююча музика в стилях Ambience, Lounge, Relax.

Ренесанс

   Ренесанс

«Ренесанс» — унікальна радіостанція для вільних, мислячих і успішних людей, просочена любов'ю до якісної музики і справжнього джазового драйву. Музичний формат — Jazz, Pop-Jazz.