Голосувати
за радіо


Фест радіо Забава

Фест радіо ЗабаваОфіційний сайт радіостанції «Фест радіо Забава»
Категорія: Фольк/Етно
Країна: Україна Місто: Монастириська

Інтернет-радіо «Fest Zabava» — цілодобова радіостанція оригінального жанру. В основі музичної фонотеки каналу: коломийки, народні пісні, відомі світові шлягери на український лад в сучасній інтерпретації. Це українські весільні, застільні, ліричні пісні, гумор актуальний для всіх поколінь, море позитивної енергії.

На радіо «Фест Забава» звучать кращі українські гурти з України і української еміграції. «Fest Zabava» — це радіо для активного відпочинку. Якщо слухач, слухаючи радіо «Fest Zabava», не зможе просто зараз пуститися у танок, то на стільці підскакувати вже точно буде. Якось воно виходить, що з такою музикою гуляння гуляти — це запросто. Але так і має бути, вона ж для цього й призначена.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Фест радіо Забава»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Фест радіо Забава» в різних програвачах:

Слухати Фест радіо Забава(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Фест радіо Забава(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Фест радіо Забава(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- darevich1980 [25.07.2011 | 19:09]

файно

[відповісти]

- americano [26.12.2011 | 19:11]

Побільше б таких станцій

[відповісти]

- Dynys.V [29.04.2012 | 20:28]

Много денегЕх як то файно!!!!

[відповісти]

- Dynys.V [04.05.2012 | 12:46]

Де можна скачати повстанські пісні, старовині пісні, романси, будь ласка, надайте посилання, чи де можна було б їх прослухати? Втіште спраглу душу!!!

[відповісти]

- sara [14.05.2012 | 20:21]

...ПРИВІТ З УЖГОРОДУ!   Я ВАС ОБОЖНЮЮ !

[відповісти]

- skifs [15.05.2012 | 11:38]

тук,тук,тук....Одесса-с вами!!! класс!!!-Весело!!!

[відповісти]

- Ridata50 [29.05.2012 | 20:25]

РАДИО СУПЕР! Полтава-с вами!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Radiolla Mantra

   Radiolla Mantra

«Radiolla Equalyza» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах етно та духовної музики. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Meydan

   Meydan

«Meydan» — сімферопольська кримсько-татарська музично-інформаційна радіостанція. Програми транслюються кримсько-татарською, українською та російською мовами.

Молоде радіо

   Молоде радіо

Формат «Молодого радіо» — сучасна українська музика різних стилів і напрямків (від поп і диско до року і техно), різних музичних поколінь, «розкручених» і зовсім молодих груп.

Tatshop Radio

   Tatshop Radio

Популярні хіти Салавата Фатхутдінова, Ханії Фархі і багатьох інших татаромовних артистів: Шакіров, Добер-Шатр, Габдельфат Сафін, Ізге Ай, Альбіна Апанаева, Гульнара Тімержанова…

Day.Az Radio

   Day.Az Radio

В ефірі «Day.Az Radio» ви маєте можливість слухати азербайджанську музику, оперативні новини, ток шоу, та інші програми підготовлені співробітниками радіо.

Cyber Folk

   Cyber Folk

Музичний формат радіо «CyberFolk» — поп-фолк музика. Тут грають останні хіти з Болгарії, Греції, Сербії і Румунії, а також хіти не дуже давнього минулого.

Radio Gusinje

   Radio Gusinje

Radio Gusinje — радіо, що веде мовлення з мусульманського міста Гусіньє (Чорногорія). На його хвилях звучить популярна і народна чорногорська музика, місцеві новини.

Radio Ethnomusic

   Radio Ethnomusic

Радіо «EthnoMusic» — інтернет-радіо етнічної музики. Це цікава, красива, смачна, прекрасна, незвичайна, таємнича і майже рідна музика, історія та філософія народів світу...

Домівка

   Домівка

Радіо «Домівка» — повністю україномовне громадське радіо. Команда радіо складається з ініціативних творчих українців з цілого світу.