Голосувати
за радіо


Голос Ангары

Голос АнгарыОфіційний сайт радіостанції «Голос Ангары»
Категорія: Поп-музика, Новини
Країна: Росія Місто: Братськ

Радіо «Голос Ангари» — перша радіостанція міста Братськ (Росія). Заснована 7 листопада 1995 Осінцевим Юрієм Сергійовичем. Радіо «Голос Ангари» веде широкомасштабну діяльність, здійснює інформаційну підтримку багатьох проведеним у місті заходам, допомагає дитячими та культурними установами міста.

Партнерами радіо «Голос Ангари» на даний момент є провідні іноземні агентства (радіо «Німецька хвиля», Лондонська радіослужба) та російські мас-медіа (Бридж — Медіа, Медіастар). Цілодобове мовлення, найрізноманітніша і цікава музика, розважальні та пізнавальні програми, нові проекти та інтерактиви, свіжий погляд на світ, широкий діапазон діяльності, ставка на сучасні, передові технології, професійний підхід до вирішення будь-яких завдань, своє оригінальне бачення — відмінні риси радіо «Голос Ангари».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Голос Ангары»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Голос Ангары» в різних програвачах:

Слухати Голос Ангары(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Голос Ангары(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Голос Ангары(32 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...