Голосувати
за радіо


Хит FM

Хит FMОфіційний сайт радіостанції «Хит FM»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти (50/50). Творець «Хіт-FM» — найбільша російська компанія «Biz Enterprises», що працює у сфері шоу-бізнесу і розваг. Ваші улюблені артисти присутні не тільки в програмах «Хіт-FM», але і з задоволенням беруть участь в «хітових» акціях і оформленні ефіру, часто заходять в гості. Перший вихід в ефір відбувся у Москві 30 травня 1997 року на частоті 107.4 МГц. Зараз «Хіт-FM» слухають жителі більш ніж 400 міст Росії та Зарубіжжя.

Радіо «Хіт-FМ» є засновником музичної премії «Стопудовий Хіт», а також рекламної премії «Стопудовий рекламодавець» за внесок у розвиток вітчизняної радіореклами. «Хіт-FМ» випускає збірки популярної музики «Сто пудів хітів від «Хіт-FM» та «Елки-Палки — „Хит-FM“».

Програми та шоу «Хіт-FМ»: «Ранковий обхід», «Стопудовий Хіт-парад Дня», «Comedy Club».

Ді-джеї «Хіт-FМ»:
Аїша, Олег Сергєєв, Дмитро Ленський, Володимир Удальцов, Гоша Якін, Ірина Хохлома, Юрій Катков, Льоня Балаганов, Юра Новосельцев, Ілля Обломоff, Олена Кузьмичова.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Хит FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Хит FM» в різних програвачах:

Слухати Хит FM(97 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- 3sturman [11.02.2012 | 09:59]

весёленкое радил для вечеринок и праздников подходит Много денег

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Блиск FM

   Блиск FM

Радіо «Блиск FM» — це чудовий шанс почути музику, яка не набридає та познайомитися с DJ-особистостями. Музичний формат Блиск Radio – CHR (CONTEMPORARY HIT RADIO)...