Голосувати
за радіо


Хоризонт

ХоризонтОфіційний сайт радіостанції «Хоризонт»
Категорія: Топ Хітс, Новини
Країна: Болгарія Місто: Софія

Радіо «Горизонт» — цілодобовий інформаційно-музичний канал Болгарського Національного Радіо (болгарською мовою). В ефірі радіо «Горизонт» переважає музика. Тут представлені всі музичні стилі, форми і жанри, з особливим акцентом на розважальну музицу. Щогодини, а в світлий час доби — кожні півгодини, передаються короткі актуальні новини, коментарі, інтерв’ю, репортажі та кореспонденції.

Болгарське національне радіо (БНР) — національний радіомовний оператор Республіки Болгарії. Відповідно до діючого в Болгарії «Закону про радіо і телебаченні» держава повинна забезпечувати розповсюдження програми БНР на території всієї країни.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Хоризонт»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Хоризонт» в різних програвачах:

Слухати Хоризонт(20 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радіо Ера

   Радіо Ера

Радіо Ера є першою і єдиною в Україну розмовною радіостанцією сучасного формату, причому такого, де ретельно дотримується принцип об’єктивної подачі інформації