Голосувати
за радіо


Юмор FM

Юмор FMОфіційний сайт радіостанції «Юмор FM»
Категорія: Культура
Країна: Росія Місто: Москва

Юмор FM — це своєрідний гумористичний супермаркет, в якому слухачам представлений найширший вибір гумористичної продукції на будь-який вік і смак.

Радіостанція Юмор FM виробляє безліч авторських гумористичних програм і рубрик, запрошуючи в якості ведучих провідних зірок. У радіо Юмор FM існують ексклюзивні контракти і постійні партнерські відносини з більшістю популярних телевізійних гумористичних проектів. Золотим фондом Юмор FM є унікальний архів аудіозаписів вітчизняних гумористів усіх часів.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Юмор FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Юмор FM» в різних програвачах:

Слухати Юмор FM(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [24.02.2013 | 14:20]

Наконец то добавили потоки нормального качества, теперь слушать радио юмор фм можно без проблем в хорощем качестве и не забудьте отправить ссылку друзьям!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Эхо Москвы

   Эхо Москвы

Радіо «Эхо Москвы» орієнтоване на новинне мовлення, основні програми — новини політики і культури, огляди преси, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами…

Комсомольская правда

   Комсомольская правда

Радіо "Комсомольская правда" (КП радіо) - сучасне радіо на актуальні теми, інформаційні та аналітичні програми

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — найстаріша і найавторитетніша державна інформаційно-музична радіостанція Росії. Радіостанція «Маяк» була створена влітку 1964 року.

Campus Radio Ukraine

   Campus Radio Ukraine

«Campus Radio» — всеукраїнське студентське інтернет-радіо. Це радіо створюється студентами і для студентів за аналогом популярного у Європі формату «College».

ЗвукоКнига

   ЗвукоКнига

«ЗвукоКнига» — літературне радіо, що мовить з міста Челябінська. Жанр радіо — розмовний. «ЗвукоКнига» — це некомерційний, благодійний проект.

Радио Фантастики

   Радио Фантастики

На «Радио Фантастики» можна послухати саму різну фантастику, яку читають відомі і молоді актори театрів і кіно, професійні читці і самі любителі фантастики.

BBC London 94,9

   BBC London 94,9

Радіо «BBC London 94,9» є місцевою радіостанцією BBC і частиною підрозділу BBC London. Раніше ця радіостанція була відома як «BBC London Live», «GLR» (Greater London Radio) і «Radio London».

REKA - IBA World

   REKA - IBA World

«IBA — Radio REKA» — радіо, що веде мовлення з Ізраїлю російською мовою. Редакція передач російською мовою створено на базі Тель-Авівської редакції мовлення російською мовою.

BBC Radio 4

   BBC Radio 4

Радіо «BBC Radio 4» — «домашній» канал радіостанції BBC (Великобританія), що транслює велику кількість розмовних програм (новини, драма, комедія, наука та історія).