Голосувати
за радіо


Кабриолет

КабриолетОфіційний сайт радіостанції «Кабриолет»
Категорія: Ретро, Шансон
Країна: Росія Місто: Москва

На радіо «Кабриолет» звучить російський шансон, улюблений слухачами різних поколінь. Шансон «Кабріолета» далекий від блатного і тюремного жанру, це теми і мелодії міського романсу і душевного ресторанного застілля. Під музику «Кабріолету» легко відпочивати з улюбленими і друзями або згадувати про кращі хвилини спілкування з ними, якщо ви далеко від них.

Час біжить все швидше і швидше. Буває зустрічі з друзями так рідкісні, що при зустрічі не хочеться розлучатися. Взяти б, тиждень вихідного і відпочити від усього як слід! Сидячи в колі друзів, слухаючи хорошу музику, гортаючи старі альбоми можна отримати багато задоволення. З радіо «Кабріолет» відпочинок вийде незабутнім.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Кабриолет»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Кабриолет» в різних програвачах:

Слухати Кабриолет(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Кабриолет(48 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Кабриолет(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…