Голосувати
за радіо


Лав радио

Лав радиоОфіційний сайт радіостанції «Лав радио»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика, Джаз/Блюз
Країна: Росія Місто: Москва

Лав радіо - радіо про любові і ніжності. Пісні і програми для з'єднання закоханих сердець. Весь ефір просочений почуттями й емоціями.

Лав радіо має обмеження у виборі музики для трансляції (відкидається музика агресивного характеру). Сітку мовлення складають спеціалізовані музичні та розважальні програми

Щотижня з понеділка по неділю (до 17.00) на Лав радіо ти голосуєш за новинки BIG LOVE 20. Натискай «голосувати» і вирішуй долю головного чарту LOVE RADIO! Крім того, щонеділі о 0:00 на телеканалі MTV дивись відеоверсію нашого хіт-списку - BIG LOVE CHART!

Твої мрії починають справджуватися з самого ранку! Тільки по буднях на Лав радіо, 10:20 у кожного є можливість виграти справжнісіньке і незабутнє побачення з коханою людиною.

Щонеділі рівно о 20:00 в ефірі Love Radio тебе чекає другий сезон самої порядок програми! Справжні піжами, зручні тапочки, затишні дивани, м'які подушки і найяскравіша зірка російського і не тільки шоу-бізнесу - в гостях у Love Radio на Пижамной Вечірці!

Лав радіо одна з найпопулярніших радіостанцій! Приєднуйтесь до онлайн прослуховування Лав радіо.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Лав радио»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Лав радио» в різних програвачах:

Слухати Лав радио(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Sky FM - Smooth Jazz

   Sky FM - Smooth Jazz

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Процес відбору треків, включених тут дуже ретельний.

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.