Голосувати
за радіо


Love Radio

Love RadioОфіційний сайт радіостанції «Love Radio»
Категорія: Поп-музика
Країна: Росія Місто: Москва

Музична програма «Love радіо» дуже різноманітна і пропонує слухачам легку популярну музику різних напрямків, як російських, так і зарубіжних виконавців. «Love Radio» не є вузькоформатною радіостанцією, проте має деякі обмеження у виборі музики для трансляції (відкидається музика агресивного характеру). Програмна, інформаційна і музична політика станції формується таким чином, що кінцевий продукт не має явної московської специфіки. Він рівною мірою актуальний для всіх міст мовлення. Девіз «Love радіо» — у кохання є своє радіо!

Ведучі «Love радіо»: Ірина Федорова, Віта Самойлова, Олександр Заболотний, Михайло Єфімов, Руслан Полянський, Станіслав Данілін, Максим Привалов, Катерина Харіна, Степан Гірський, Костянтин Сичов.

Програми радіо «Love радіо»: «Кадриль», «Шукайте жінку», «Декольте», «Культ Особистості», «Кіска», «Веселі Нотки», «Перевірка на міцність» …

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Love Radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Love Radio» в різних програвачах:

Слухати Love Radio(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.