Голосувати
за радіо


Luga Radio

Luga RadioОфіційний сайт радіостанції «Luga Radio»
Категорія: Денс/Клаб, Електро
Країна: Україна Місто: Луганськ

«Luga Radio» — це молода радіостанція, що активно розвивається. Заснована в 2005-му році Верховодом О. на базі серверів локального Луганського інтернет провайдера «Luga Net». Основними напрямками і тематикою радіостанції є танцювальна музика в стилях House, Electro, Progressive, Trance.

Свої програми слухачам надають молоді таланти і вже імениті зірки. З виходом за межі мовлення локальної мережі, на хвилях радіостанції з’явилися і резиденти світового значення. Радіостанція мовить цілодобово 7 днів на тиждень.

Під брендом «Luga Radio» проходять масові заходи в нічних клубах і не лише. Команда радіостанції росте з кожним місяцем і вже налічує більше 40 учасників.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Luga Radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Luga Radio» в різних програвачах:

Слухати Luga Radio(256 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Luga Radio(256 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Luga Radio(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Luga Radio(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Luga Radio(64 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.