Голосувати
за радіо


Makradio Топ Хит

Makradio Топ ХитОфіційний сайт радіостанції «Makradio Топ Хит»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Росія Місто: Москва

Makradio топ хіт - якщо ви потрапили на цю сторінку, значить хочете ближче познайомитися з проектом і його авторами. Це Кирило Урванцев і Кирило Фоменков - засновники і головна креативна сила Makradio.

Радіо з особливим підходом до підбору треків і якісна сортування.

Для нас радіо завжди було чимось особливим. Ти не знаєш людей, голоси яких звучать в ефірі, і можеш їх тільки уявляти. У цьому є таємниця, містика ... Почуття схоже на те, що відчуває детектив, розслідуючи загадкове справу. Коли слухаєш радіо, чомусь дуже хочеться більше дізнатися про тих, хто його робить: підбирає музику, складає сітку ефіру, виробляє джингли і вигадує численні «аудіофішкі», що заповнюють ефір. Цікавість спонукало нас на початку 2000-х влаштуватися на одну з фм-радіостанцій Волгограда. Тут ми вивчили всю «кухню» і вперше подумали: «А що нам заважає створити своє радіо?». Зрозуміло, відкриття фм-станції вимагало б значних інвестицій, не кажучи вже про адміністративний ресурс. І тоді нам прийшла в голову думка вийти в мережу! Це був початок 2000-х: час модемного dial-up інтернету і практично повної відсутності самостійних інтернет-радіостанцій. Однак, ми щиро вважали, що майбутнє належить саме онлайн-мовникам.

І як показав час, це припущення було вірним. Сьогодні, коли люди слухають радіостанції проекту Makradio у своїх смартфонах, користуються автомобільними 3G адаптерами, включають нас через wi-fi, ми розуміємо, що прийшов наш час. І намагаємося робити якісний, «смачний», професійний продукт. Makradio представляє 7 каналів різного музичного напрямку. Ми прагнемо до того, щоб кожен, хто зайшов на наш сайт, зміг знайти музику під настрій. Той самий стиль, який підходить в даний конкретний момент часу. Сподіваємося, що у нас це виходить. Ми вдячні всім нашим слухачам за увагу до проекту і будемо продовжувати робити все можливо. Makradio

Топ Хіт - те, що Вам потрібно. Слухайте Makradio Топ Хіт і радійте життю.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Makradio Топ Хит»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Makradio Топ Хит» в різних програвачах:

Слухати Makradio Топ Хит(128)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Makradio Топ Хит(128)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).