Голосувати
за радіо


MAXIMUM

MAXIMUMОфіційний сайт радіостанції «MAXIMUM»
Категорія: Топ Хітс, Рок
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «MAXIMUM» — одна з двох перших комерційних російсько-американських радіостанцій, що в даний час є однією з найпопулярніших музичних станцій в Москві і ще в більш ніж 20 містах Росії. Радіо «MAXIMUM» став провідником нового часу, нових ідей, нових технологій у своїй сфері.

Радіо MAXIMUM — це перш за все модна, актуальна музика, що принципово відрізняє радіостанцію від конкурентів. Радіо MAXIMUM — це «Максидром» — найбільший міжнародний рок-фестиваль в Росії, який проводиться щорічно з 1995 року. Початок мовлення в ефірі — 25 грудня 1991.

Ведучі (ді-джеї) радіо «MAXIMUM»: Павло Кірілоff, Ріта Мітрофанова, Дмитро Тельнов, Ліза Кабаєва, Олександр Нуждін, Катя Сривкова, Валерія Львова, Володимир Набоков, Хрустальов, КРЕМІВ, Міла О’Када.

Програми радіо «MAXIMUM»: MIXER, OLD SCHOOL, Біологія, Електрошок, Доступний Extreme, Rock’n’Roll Football, Живцем, Краєм вуха, Перевірено електронікою, FM CAFE, Хіт-парад двох столиць, Кремів & Хрустальов, Ви популярні, любонько!.

Радіо «MAXIMUM» веде мовлення у найбільших містах РФ, таких як Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Саратов, Самара, Тольятті, Казань, Волгоград, Воронеж, Перм, Єкатеринбург, Уфа, Омськ, Красноярськ, Хабаровськ, Владивосток, Мурманськ, Сургут і т. д.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «MAXIMUM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «MAXIMUM» в різних програвачах:

Слухати MAXIMUM(96 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати MAXIMUM(96 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Radio ROKS Україна

   Radio ROKS Україна

Рок 
«Радіо РОКС Україна» — перша недержавна комерційна інформаційно-музична радіостанція. Існує з березня 1992-го року. Основний музичний формат — рок.

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.