Голосувати
за радіо


Мелодія

МелодіяОфіційний сайт радіостанції «Мелодія»
Категорія: Ретро
Країна: Україна Місто: Київ

Радіо «Мелодія» — всеукраїнська комерційна музична радіостанція. Музика радіоканалу «Мелодія» охоплює величезний часовий зріз історичного розвитку країни і цілі життєві етапи кожної окремо взятої сучасної людини. Окрім музики в ефірі радіо «Мелодія» лунають новини, прогнози погоди, програми на замовлення радіослухачів, огляди преси, а також різноманітні пізнавальні та інформаційно-розважальні рубрики. Девіз радіо «Мелодія» — «Все краще повертається».

Радіо «Мелодія» почала своє мовлення у Харкові кілька років тому в форматі «ретро», а вже з січня 2002-го року стала транслювати свої передачі з Києва на регіони країни. В Інтернеті транслюється з грудня 2004-го року.

Ді-джеї та ведучі радіо «Мелодія»: Наталія Борцова, Олена Коровка, Марина Микульська, Оксана Новікова, Костянтин Рубін, Олег Волін, Кирило Нікітенко, Ольга Стрельцова, Сергій Лівадний, Олександр Шевчук, Ірина Кошманова, Олександр Ладижинський.

Шоу-програми радіо «Мелодія»: Доброго ранку, Україно!, Автодайджест, Нескінченні історії про вічне кохання, Бульвар зірок, Смакота, Навколо світу, Чарівна скринька, День ангела, Знайомий силует, Цікаві новини, Сміхопанорама, Крапки над «І», Хронограф, Людина і дозвілля, Танцмайданчик, Кінокомедії, Шедеври Шкільних Творів, Кіна б не було, 20 ст, Як це було, Сліди, 32 травня, Клуб вихідного дня, Цитата тижня, Сьогодні тому, Радіоміст «Україна-Росія».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Мелодія»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Мелодія» в різних програвачах:

Слухати Мелодія(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Мелодія(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…