Голосувати
за радіо


МФМ

МФМОфіційний сайт радіостанції «МФМ»
Категорія: Поп-музика, Денс/Клаб
Країна: Україна Місто: Донецьк

«Радіо МФМ» — стильна українська радіостанція. Тут грає сучасна популярна музика і музика, перевірена часом. 24 години на добу звучать кращі світові хіти англійською, іспанською, французькою та італійською мовами. Тільки 100% зарубіжні хіти.

Вночі в ефірі радіо МФМ йде музика ритмічна та енергійна. З півночі звучить годинна програма «MFM Party Mix», а по її закінченні — популярна танцювальна музика аж до самого ранку.

Програми радіо МФМ: Власна Думка, Гігабайт, MFM Party Mix, Лас Вегас, Золота Фішка, Орел-Решка, PEOPLES CHOICE, HOT LINE. 

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «МФМ»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «МФМ» в різних програвачах:

Слухати МФМ(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати МФМ(aac)

Слухати в Winamp

Слухати МФМ(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- Dimaql [05.09.2011 | 11:05]

Мфм Вконтакте: http://vkontakte.ru/mfm.community

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...