Голосувати
за радіо


MiX FM

MiX FMОфіційний сайт радіостанції «MiX FM»
Категорія: Денс/Клаб, Електро
Країна: Україна Місто: Київ

«MiX FM» — молода інтернет-радіостанція, що швидко розвивається і ставить собі за мету просування електронної музики і клубного руху в Україні. В ефірі цього радіо звучить тільки якісна електронна музика, і сети найкращих ді-джеїв України та світу, розважальні та новинні програми. Мовлення ведеться переважно російською та українською мовами, проте деякі проекти виходять в оригінальній версії (англійською).

Початком мовлення станції, як такої, можна вважати 19 березня 2007 року, однак вперше назва «MiX FM» в ефірі прозвучало 3 січня 2008.

Сьогодні в ефірі радіо «MiX FM» можна почути проекти наступних ді-джеїв: DJ Carl Linsky (Trance Energy Project, Star FM), DJ Kostya Run (DubSpeсial, Star FM), DJ Nat Life (Nature Life Sesion), DJ Andy Cat (Live Tomorow), і багатьох інших.

Ведучі «MiX FM»: Алік Вєтров, Олена Малишева та Антон MC White.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «MiX FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «MiX FM» в різних програвачах:

Слухати MiX FM(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати MiX FM(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати MiX FM(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати MiX FM(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати MiX FM(24 kb acc)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.