Голосувати
за радіо


Молоде радіо

Молоде радіоОфіційний сайт радіостанції «Молоде радіо»
Категорія: Поп-музика, Рок, Фольк/Етно
Країна: Україна Місто: Київ

Інтернет-радіо «Молоде радіо» працює в двох форматах, причому не просто працює, а й створює обидва. Перша складова формату «Молодого радіо» — сучасна українська музика різних стилів і напрямків (від поп і диско до року і техно), різних музичних поколінь, «розкручених» і зовсім молодих груп.

Друга складова «Молодого радіо» — програми. Ми переконані, що життя складається не лише з різноманітних політичних скандалів, прогнозів погоди, курсів валют та пліток з життя зірок. Ми створюємо передачі для тих, кому потрібно щось більше, та тих, хто серед десятків станцій досі не знайшов улюбленого радіо, яке було б вдумливим і дотепним, а головне — приємним співрозмовником.

Девіз радіо «Молоде радіо» — «Свіжий погляд на цікавий світ!».

У квітні 2004-го року «Молоде радіо» вийшло в ефір у Києві на частоті 69,68 МГц. Воно стало першою радіостанцією столиці, яке наважилася зробити ставку на музику українською мовою, — на 100% і 24 години на добу. У червні 2006 року «Молоде радіо» перетворилася на інтернет-радіо і стало доступним слухачам з усього світу. На сьогодні це не тільки одне з небагатьох радіо, які крутять у Мережі тільки українську музику, але і єдине українське онлайн-радіо, яке робить тематичні програми та власні новини, проводить прямі ефіри.

Програми «Молодого радіо»: «Історія, яку ми живемо», «Блоґерській тиждень», «Політична реформа: Що відбувається?», «Корчма», «Хроніка дня». 

Посилання для прослуховування «Молоде радіо» в різних програвачах:

Слухати Молоде радіо(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Молоде радіо(32 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.