Голосувати
за радіо


Moscow FM

Moscow FMОфіційний сайт радіостанції «Moscow FM»
Категорія: Поп-музика, Рок, Інструментал
Країна: Росія Місто: Москва

Moscow FM - принципово нове міське радіо - путівник для іноземців найцікавішими місцями і закладам, цілодобова екскурсія для англомовних туристів.

Щодня в ефірі - тільки корисна інформація і найкраща музика. Аудиторія - всі володіють англійською мовою і англомовні радіослухачі - як постійно проживають в Росії, так і приїжджі - від туристів і студентів до топ-менеджерів компаній з іноземним капіталом.

Станція позиціонує себе як клуб, приєднуючись до якого, можна дізнатися не тільки те, що відбувається в Москві, але і те, що цікавить городян.

Наповненням каналу стане найбільш корисна інформація про культурні події, роботі транспортних вузлів, погоду, готельному і туристичному секторі.

Контент радіостанції - інформація для тих, хто приїхав до нашого міста з інших країн. Економіка, транспорт, влада, погода і пробки - ми розповімо все, що потрібно знати для нормального життя в столиці. Культурні огляди від Moscow FM - самого широкого профілю. Яскраві виставки, актуальні ньюсмейкери, цікаві лекції, кращі ресторани - все різноманіття культурному житті столиці в путівниках наших журналістів.

Співвідношення інформації і музики 20/80. Головна мета програмування - «безшовний» мікс між новинами і музикою. Всі складові будуть звучати в одному ритмі. Класика іноземній рок і поп музики, сучасні поп-рок композиції, рок балади і актуальні музичні новинки АНГЛІЙСЬКОЮ мовою. Все найкраще, що можна почути в радиофире.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Moscow FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Moscow FM» в різних програвачах:

Слухати Moscow FM(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [01.03.2013 | 09:05]

Ау нас тут можно послушать онлайн moscow fm - интересная и нестандартная радиостанция

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.