Голосувати
за радіо


MusicРадіо

MusicРадіоОфіційний сайт радіостанції «MusicРадіо»
Категорія: Поп-музика, Релакс/Лаунж, Джаз/Блюз
Країна: Україна Місто: Київ

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні жанрів і виконавців не залишить вас байдужим. Унікальність полягає в тому, що приблизно 70% музики складають вокальні та інструментальні твори українських та зарубіжних виконавців таких стилів, як Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock, 30% ділять між собою більш спеціалізовані і затребувані вузькою частиною аудиторії музичні твори. 

Велика частина музичних творів, що звучать в ефірі MusicРадіо — варіації на тему відомих і знайомих мелодій. MusicРадіо дарує слухачеві відчуття умиротворення, душевного комфорту і гармонії. MusicРадіо — радіостанція для тих, хто вміє слухати.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «MusicРадіо»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «MusicРадіо» в різних програвачах:

Слухати MusicРадіо(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати MusicРадіо(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Sky FM - Smooth Jazz

   Sky FM - Smooth Jazz

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Процес відбору треків, включених тут дуже ретельний.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

PsyRadio

   PsyRadio

Некомерційна інтернет-радіостанція «Psychic Radio Station» пропонує вам зануритися в теплу атмосферу психоделічного і медитаційного звучання.