Голосувати
за радіо


Муз радио

Муз радиоОфіційний сайт радіостанції «Муз радио»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика, Електро
Країна: Росія Місто: Набережные Челны

МУЗ РАДІО - перше інтернет-радіо в регіоні Набережні Челни. Швидко набирає обертів, досягає вершин, розглядає всі пропозиції та побажання, надає індивідуальний підхід до кожного, постійно працює над створенням нових проектів та просування молодих виконавців.

Найпопулярніші програми на радіо МУЗ радіо:

"Заяви про свою любов"

Програма присвячена усім закоханим, всім тим, хто любить і закоханий, тому, хто ще не знайшов свою любов, свою половинку, дорогої людини. У нашому проекті можна зізнатися в любові і довести свою любов на весь світ! Адже любові всі віки покірні. Ми допоможемо вам зізнатися, зробити рішучий крок.

Dance Planet

Новітня програма "Dance Planet" стартує на "РАДІО МУЗ" кожну п'ятницю о 16:00, і дві години позитиву тільки з нами! Не перемикайтеся!

Euro-Dance

Програма виходить щосуботи ввечері з 20:00 до 22:00. Кращі клубні Хіти та мікси вищих величин...

Music Box

Music Box - годинна програма для тих, кому хочеться гідно зустріти уїк-енд. Тут Ви почуєте тільки найкращі танцювальні хіти.

Гра “Перевертиш”

Завдання слухачів додзвонитися до студії по скайпу і прийняти участь у грі.

Правила: звучить пісня в перевернутому вигляді, завдання слухача відгадати виконавця і назву треку, якщо правильно-отримує приз!

Слухайте радіо Муз в Набережних Челнах.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Муз радио»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Муз радио» в різних програвачах:

Слухати Муз радио(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.