Голосувати
за радіо


Наше Радіо

Наше РадіоОфіційний сайт радіостанції «Наше Радіо»
Категорія: Поп-музика
Країна: Україна Місто: Київ

«Наше радіо» — одна з найбільших і найпопулярніших мережевих радіостанцій України. Ефір «Нашого радіо» об’єднує більше п’яти мільйонів слухачів, що проживають у більш ніж трьохстах містах України. Репертуар «Нашого Радіо» — українська і російська музика. Музичне наповнення «Нашого радіо» серед інших радіостанцій вирізняється найбільшим відсотком українських пісень в ефірі. Окрім музики, в ефірі радіо присутні пізнавальні програми для дітей, інформаційні та розважальні рубрики, обговорення найбільш актуальних питань сучасності.

«Наше радіо» — розважальна FM-станція, яка має власну інформаційну службу. Щогодини понад 30 кореспондентів з усіх областей України повідомляють найважливіші новини. З 2006 року «Наше Радіо» є частиною «Communicorp Group» — радіо-холдингу, що об'єднує понад 38 станцій в усьому світі. Це дає «Нашому Радіо» можливість використовувати більш ніж 50-річний досвід успішного радіомовлення та робити по-справжньому якісний музичний продукт.

Ді-джеї та ведучі «Нашого Радіо»: Володимир Шевченко, Яна Висоцька, Юлія Калиновська, Костянтин Білий, Уляна Радійко, Наталя Поліщук, Вікторія Хмельницька, Андрій Байда, Сергій Лановий, Олександр Рассказов.

Шоу-програми «Нашого Радіо»: Ранок на сніданок, Зарядка для вух, Парний розряд Каша — малаша, Жіноча варта з Ольгою Сумською, Наш Екіпаж, Профі, Обсерваторія, Хіт-парад «Знай наше!», Вечірнє шоу «Нарешті!» , Звуки Життя, Чинне Особа, Поцілунок з привітом.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Наше Радіо»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Наше Радіо» в різних програвачах:

Слухати Наше Радіо(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [15.01.2013 | 06:19]

Наше Радіо слушать онлайн на нашем сайте, приглашаем всех желающих. Как Вам радио Наше Радіо

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.