Голосувати
за радіо


NegativFM

NegativFMОфіційний сайт радіостанції «NegativFM»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Росія Місто: Калінінград

«NegativFM» — стильна молодіжна радіостанція, яка дарує Вам масу посмішок і гарного настрою. Тут ви ніколи не почуєте сумних ведучих. Особливістю станції «NegativFM» є те, що в її ефірі ви почуєте лише хіти. Найновіші та перевірені часом, ексклюзивні і загальновідомі.

Незважаючи на те, що музичний формат «NegativFM» включає в себе безліч жанрів (Pop, Dance, Club, RnB, Rockapops, Rock, Alternative, Rap, Trance і т.д) тут ви не почуєте «збірну солянку», як на деяких інших станціях. Більшість пісень, що пройшли жорсткий відбір в ефірну базу, гранично енергійні і заводять з перших секунд. У кожній годині обов'язково присутні новітні світові хіти у їх кращих версіях і обробках!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «NegativFM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «NegativFM» в різних програвачах:

Слухати NegativFM(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).