Категорія: Новини

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радіо Ера

   Радіо Ера

Радіо Ера є першою і єдиною в Україну розмовною радіостанцією сучасного формату, причому такого, де ретельно дотримується принцип об’єктивної подачі інформації

Житомирська хвиля

   Житомирська хвиля

«Житомирська Хвиля» — перша Fm-радіостанція в місті Житомир та області. Радіостанцію засновано 1997 року. Нас слухають не тільки у Житомирі, Коростені, Бердичеві, Новограді-Волинському…

УР-1

   УР-1

Ефір першого каналу державної радіокомпанії України складається з інформаційних, музичних, соціально-економічних, літературних, дитячих… програм.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Эхо Москвы

   Эхо Москвы

Радіо «Эхо Москвы» орієнтоване на новинне мовлення, основні програми — новини політики і культури, огляди преси, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами…

Радио Беларусь

   Радио Беларусь

«Радио Беларусь» є структурним підрозділом Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь. Позивні радіо на коротких хвилях звучать в міжнародному ефірі з…

Комсомольская правда

   Комсомольская правда

Радіо "Комсомольская правда" (КП радіо) - сучасне радіо на актуальні теми, інформаційні та аналітичні програми

Радио спорт

   Радио спорт

Радіо спорт - професійна спортивна аналітика від відомих журналістів а так само свіжі новини кожні 15 хвилин і унікальні інтерв'ю із зірками світового спорту

Західний полюс

   Західний полюс

Радіо «Західний полюс» — Івано-Франківська приватна музично-інформаційна радіостанція. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, розважальні та авторські програми…

Голос Ангары

   Голос Ангары

Радіо «Голос Ангари» веде широкомасштабну діяльність, здійснює інформаційну підтримку багатьох проведеним у місті заходам, допомагає дитячими та культурними установами міста.

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — найстаріша і найавторитетніша державна інформаційно-музична радіостанція Росії. Радіостанція «Маяк» була створена влітку 1964 року.

Радио России

   Радио России

«Радіо Росії» — федеральна радіостанція загального формату, що виготовляє всі види радіо-продукції — інформаційні, суспільно-політичні, музичні, літературні, дитячі програми.

Campus Radio Ukraine

   Campus Radio Ukraine

«Campus Radio» — всеукраїнське студентське інтернет-радіо. Це радіо створюється студентами і для студентів за аналогом популярного у Європі формату «College».

Radio Moldova

   Radio Moldova

«Radio Moldova» було засновано в 1992 році з метою інформування світової громадської думки про політичні, економічні, соціальні та культурні реалії молдавської держави з першоджерела.

Business FM

   Business FM

Business FM — російська інформаційна комерційна радіостанція. Business FM — це радіо, яке допоможе вам бути в курсі ділової інформації в Росії і в світі.

REKA - IBA World

   REKA - IBA World

«IBA — Radio REKA» — радіо, що веде мовлення з Ізраїлю російською мовою. Редакція передач російською мовою створено на базі Тель-Авівської редакції мовлення російською мовою.

BBC London 94,9

   BBC London 94,9

Радіо «BBC London 94,9» є місцевою радіостанцією BBC і частиною підрозділу BBC London. Раніше ця радіостанція була відома як «BBC London Live», «GLR» (Greater London Radio) і «Radio London».

Day.Az Radio

   Day.Az Radio

В ефірі «Day.Az Radio» ви маєте можливість слухати азербайджанську музику, оперативні новини, ток шоу, та інші програми підготовлені співробітниками радіо.

Сити ФМ

   Сити ФМ

«СІТІ-FM» — московська інформаційна радіостанція. Програми «СІТІ-FM» готуються в унікальному апаратно-студійному радіокомплексі з використанням новітніх технологій.

Бізнес Радіо

   Бізнес Радіо

Окрім музичних блоків на хвилях «Бізнес Радіо» звучать інформаційні випуски, а також програми «Тет-а-тет» (інтерв'ю з відомими політиками) і «Буржуа» (інтерв'ю з бізнесменами).

Радио Свобода (Россия)

   Радио Свобода (Россия)

Російська служба «Радіо Вільна Європа» або «Радіо Свобода» — приватна некомерційна інформаційна служба, фінансована Конгресом США, що здійснює мовлення на Росію.

Radio Gusinje

   Radio Gusinje

Radio Gusinje — радіо, що веде мовлення з мусульманського міста Гусіньє (Чорногорія). На його хвилях звучить популярна і народна чорногорська музика, місцеві новини.

РСН

   РСН

«Російська служба новин» — єдина в своєму роді інформаційна система, що є FM-радіостанцією, інформаційним агентством та новинною мережею «Російського Радіо».

Liberty News

   Liberty News

Радіостанція «Liberty News» — це щоденно оновлювані новини, що виражають праву (на політичному спектрі) точку зору на речі які відбуваються у світі і Росії.

Davidzon Radio

   Davidzon Radio

Основне наповнення ефіру «Davidzon Radio» — новини політики і культури, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами, авторські програми на різну тематику.

Радиус ФМ

   Радиус ФМ

Формат мовлення «Радиус-FM» є інформаційно-музичним. Музичний формат радіостанції — АС (Adult Contemporary), тобто сучасна, активна, динамічна музика для дорослих.

Радио Бухгалтер

   Радио Бухгалтер

Слухаючи інтернет-радіо «Радіо Бухгалтер» ви завжди будете в курсі останніх змін в оподаткуванні та бухгалтерському обліку. Тут звучать інтерв'ю, роз'яснення, семінари…

Радио Кукуруза

   Радио Кукуруза

Радіо «Кукуруза» — перша радіостанція аграрно-продовольчого напряму. Інформація на початку кожної години подається переважно в розрізі продовольчої теми.

Лідер

   Лідер

Радіо «Лідер» — кримська реґіональна недержавна музично-інформаційна радіостанція, що веде своє мовлення з міста Сімферополь. Існує з 20 грудня 1999-го року.

Культура (Беларусь)

   Культура (Беларусь)

Канал «Культура» Білоруського радіо вибирають слухачі, які цікавляться національними та світовими культурними досягненнями і сучасними подіями у світі мистецтва.

Хоризонт

   Хоризонт

Радіо «Хорізонт» — цілодобовий інформаційно-музичний канал Болгарського Національного Радіо (болгарською мовою). В ефірі радіо «Хорізонт» переважає музика.

Первое Радио

   Первое Радио

«Первое Радио» — перша російськомовна, офіційна музична, комерційна радіостанція в Ізраїлі. «Первое Радио» — це найсвіжіші новини, актуальні та розважальні програми і звичайно…

Моя Удмуртия

   Моя Удмуртия

«Моя Удмуртия» — радіоканал телерадіомовної компанії «Удмуртия». Область мовлення обмежується територією Удмуртії, а також прилеглими до неї районами Татарстану...

 Радіо Київ

    Радіо Київ

В ефірі «Радіо Київ» — новини, інформаційні рубрики, ток-шоу, аналітичні, культурологічні та інші тематичні авторські програми. Музичний формат — Adult Contemporary.

1 канал Белорусского радио

   1 канал Белорусского радио

Перший національний канал — найбільший радіоканал Білорусі. В основі мовних пріоритетів — оперативність, масовість, доступність. Сітка мовлення заснована на поєднанні інформаційних…

Коммерсантъ фм

   Коммерсантъ фм

Коммерсантъ FM - інформаційне радіо на частоті 93,6 МГц. Останні новини, головні теми дня, актуальний трафік і погода, поточна ситуація на ринках. Все, що важливо. Все, що відбувається зараз.

Радио звезда

   Радио звезда

Радіо "Зірка" - справжнє чоловіче радіо про армії, зброю і доблесті. В ефірі радіо багато програм про технології озброєння і оборону країни.